TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kontrolerzy PKP SKM w mundurach. Od jutra
InfoRail.pl - Opublikowano: 31.10.2017 14:46:56 2 komentarze
Kontrolerzy PKP SKM w mundurach. Od jutra (foto: PKP SKM)

Od 1 listopada kontrolerzy PKP SKM będą pracowali w mundurach.

Od 1 listopada kontrolerzy PKP SKM będą pracowali w mundurach.

Granatowe polary, kurtki , kamizelki oraz spodnie z logo SKM . Po takim stroju będzie ich można rozpoznać. Przez pierwsze dni listopada kontrolerzy będą odbierać swoje mundury, więc mogą się jeszcze zdarzać kontrole "w cywilu ".

Wprowadzenie mundurów to odpowiedź przewoźnika na wnioski pasażerów, którzy często narzekali, że zostali zaskoczeni przez "kanara", a tak nie powinno być. Kontroler powinien być widoczny z daleka, najlepiej gdyby chodził w mundurze – to zdanie niektórych z podróżnych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP SKM
kontroler
  • Juzio – 02.11.2017

    A moim zdaniem podróżny powinien mieć bilet i zaskoczeń nie będzie.

  • Krissia – 02.11.2017

    Teraz nawet bez nie będę zaskoczona

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.