TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koniec problemów z Gamami. 8 lokomotyw w ruchu
InfoRail.pl - Opublikowano: 08.04.2019 16:56:44 3 komentarze
Koniec problemów z Gamami. 8 lokomotyw w ruchu

Wszystko wskazuje na koniec kłopotów z lokomotywami Gama. Do ruchu wróciło 8 spalinówek.

Wszystko wskazuje na koniec kłopotów z lokomotywami Gama. Do ruchu wróciło 8 spalinówek.

Producentowi udało rozwiązać się problemy eksploatacyjne tych lokomotyw. Dziewiąta lokomotywa jest jeszcze naprawiana i do ruchu powinna wrócić w ciągu najbliższego miesiąca. Po wypadku wyłączona jest natomiast dziesiąta maszyna, która jest w takcie naprawy.

Problemy z lokomotywami Gama związane były z silnikami, dostarczanymi przez firmę MTU. Jaki widać jednak determinacja producenta doprowadziła finalnie do pozytywnego zakończenia tej niekomfortowej dla każdej ze stron sytuacji. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że było to możliwe również dzięki zmianom w zasadach serwisowania lokomotyw, w tym również silników. Wiadomo też, że wszystkie strony współpracowały ze sobą, poszukując jak najlepszego rozwiązania.

Jesteśmy w stałym kontakcie z producentem i współpracujemy z nim przy poszukiwaniach optymalnego zakończenia problemów – mówił nam jeszcze w marcu szef PKP Intercity Marek Chraniuk.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
PESA
Gama
lokomotywa
  • mechanik – 08.04.2019

    Silnik naprawiony, a co ze sprzęgłami? Czy ktokolwiek zapanował w końcu nad sterowaniem silników, aby nowych sprzęgieł szlag nie trafił? Bo zrzucać wszystko na łosie, krzywe tory to lekkie nieporozumienie.

  • Kaszebe – 08.04.2019

    @mechanik. Relax ,przyjdą mrozy to i o silnikach usłyszymy; )))

  • kolejFAN – 10.04.2019

    koniec kłopotów? na jak długo ? :)

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.