TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Komunikacyjne problemy na linii Oborniki - Poznań
EOBORNIKI.PL - Opublikowano: 20.07.2018 14:04:48

Gmina Oborniki prowadzi rozmowy z przewoźnikami na temat przywrócenia połączeń komunikacyjnych

Jak informuje portal eoborniki.pl - Gmina Oborniki prowadzi rozmowy z przewoźnikami na temat przywrócenia połączeń komunikacyjnych z dworcem na os. Jana lll Sobieskiego w Poznaniu.

Kiedy po wielu miesiącach oczekiwań Bus4U uruchomiło połączenia z dworcem na os. Sobieskiego w Poznaniu wydawało się, ze ten stan potrwa wiele lat. Spółka jednak po 2 latach zrezygnowała z tego połączenia. W jej miejsce sił próbował poznanski PKS. Ten jednak szybko poddał się.

Trzecim przewoźnikiem stał się Poznanski Bus. Spółka nawet w pewnym momencie zwiększyła ilość połączeń między Obornikami i Poznaniem. W maju jednak nagle wycofała się pozostawiając wielu pasażerów bez transportu.

Organem, który powinien zajmować się komunikacja między powiatami jest Starostwo. Te jednak nie podejmuje się zadania. Dziurę zawsze stara się latać Gmina Oborniki. Tak też jest i tym razemWIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.