TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Komunikacja zastępcza do Löcknitz dłużej
PRZEWOZY REGIONALNE - Opublikowano: 27.01.2016 15:40:33

Termin kursowania zastępczej komunikacji autobusowej na odcinku Szczecin Główny - Löcknitz ? Szczecin Gł. został wydłyżowny do 21 lutego 2016 r.

Termin kursowania zastępczej komunikacji autobusowej na odcinku Szczecin Główny - Löcknitz ? Szczecin Gł. został wydłyżowny do 21 lutego 2016 r. Rozkład jazdy pozostaje bez zmian. Na stacji Löcknitz oraz Pasewalk autobusy są skomunikowane z pociągami do/ze stacji Lübeck Hbf. Przejazd autobusem odbywa się na podstawie ważnego biletu na pociąg. W autobusach ZKA nie przyjmuje się do przewozu rowerów i wózków.

Lokalizacja przystanków:

Szczecin Główny: ul. Kolumba, pętla autobusowa przy zejściu z kładki peronowej;

Szczecin Gumieńce:

w kierunku Pasewalku: ul. Cukrowa, pętla autobusowa ZDiTM,

w kierunku Szczecina Głównego, ul. Cukrowa, przystanek ZDiTM w kierunku centrum.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
Szczecin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.