TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejowe Dni podczas DTP 2018
InfoRail.pl - Opublikowano: 17.09.2018 13:30:06
Kolejowe Dni podczas DTP 2018

W tym roku odbędą się również kolejowe Dni Transportu Publicznego. W programie przewidziano m.in. wizyty w Warszawskiej Kolei Dojazdowej i Kolejach Mazowieckich.

W tym roku odbędą się również kolejowe Dni Transportu Publicznego. W programie przewidziano m.in. zwiedzanie zaplecza technicznego Warszawskiej Kolei Dojazdowej w dniu 22 września (13:30-17:30) oraz wizytę w Sekcji Utrzymania i Napraw Taboru Kolei Mazowieckich na Grochowie (23 września)

Po kolei. W sobotę 22 września zapraszamy na współorganizowany przez SSKS - Stowarzyszenie Sympatyków Komunikacji Szynowej festyn z Warszawską Koleją Dojazdową. Każdy zainteresowany będzie mógł zwiedzić siedzibę przewoźnika w Grodzisku Mazowieckim w godzinach 13:30-17:30.

Dojazd na to wydarzenie zapewniony będzie pociągami rejsowymi z Warszawy.

Od 20 września w kasach WKD do nabycia okolicznościowe bilety "imprezowe", które po pozwolą na bezpłatny przejazd (przy powrocie należy go podstemplować na jednym z dwóch stoisk).

W programie uwzględniono m.in: zwiedzanie Izby Tradycji, hali przeglądowo - naprawczej, wystawę większości taboru, poczęstunek i atrakcje dla najmłodszych.

Dzień bez Samochodu w KM

Dodatkowo 22 września, spółka "Koleje Mazowieckie - KM" przyłącza się do obchodów ETZT poprzez wprowadzenie pozataryfowej oferty specjalnej Dzień bez Samochodu w KM oraz w ramach oferty "Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD".

W ramach oferty podróżni będą mogli nieodpłatnie podróżować pociągami KM, autobusami zastępczej komunikacji autobusowej (ZKA) na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kam., Drzewica oraz autobusami KM na odcinku Modlin – Lotnisko Modlin.

O wszystkie atrakcjach przygotowanych w ramach ETZT 2018 pisaliśmy w TransInfo TUTAJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
ETZT
WKD
Koleje Mazowieckie
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.