TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejny wagonowy przetarg dla FPS
InfoRail.pl - Opublikowano: 12.03.2019 08:26:58 1 komentarz
Kolejny wagonowy przetarg dla FPS

PKP Intercity rozstrzygnęły kolejny wagonowy przetarg. I znowu wygrywa Fabryka Pojazdów Szynowych.

PKP Intercity rozstrzygnęły kolejny wagonowy przetarg. I znowu wygrywa Fabryka Pojazdów Szynowych.

Tym razem przedmiotem zamówienia jest wykonanie napraw 22 wagonów osobowych typu 144A na poziomie P3. Cegielski zaproponował przewoźnikowi kwotę 2.083.620,00 zł. To znacznie więcej niż na ten cel planował przeznaczyć przewoźnik. PKP Intercity założyły bowiem kwotę 1.366.530,00 zł. Ostatecznie przewoźnik dorzucił brakującą kwotę.

FPS zaproponowała 10 miesięcy gwarancji. Zamawiający zastrzegał, że przedmiot zamówienia, z uwagi na potrzeby eksploatacyjno-przewozowe, może zostać zmniejszony nie więcej niż o 10 %. Wykonawca zobowiązany będzie wykonać jeden przegląd okresowy na poziomie P3 wagonu osobowego (czas postoju wagonu w przeglądzie okresowym) w terminie 20 dni roboczych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
tabor
wagon
P3
FPS
  • DarekP – 12.03.2019

    Zaskoczenia jakby nie ma, że wykonawca napraw głównych zrobi P3. Ale za to zaskakująca może być cena - dochodzimy już prawie do 100 tys. za P3.Inna rzecz, dlaczego nie uwzględniono P3 w przetargu na naprawy P5, co było do niedawna przyjętym zwyczajem w Intercity.

  • Ryszard Pfeifer – 12.03.2019

    Intercity pewnie rozstrzygnął przetarg na LGTB , hańba, żeby prawicowych ludzi wyrzucać z pociągu a błaznów o poglądach lewicowo libertynskich promować , to teraz zróbcie wagony LGTB i Kobietę i Mężczyzne Adam i Ewa!

  • Dariusz Walczak – 16.03.2019

    i znowu stodoły...

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.