TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejny VT628 Arrivy na trasie
InfoRail.pl - Opublikowano: 05.03.2019 09:02:51
Kolejny VT628 Arrivy na trasie (foto: Arriva)

Kolejny pojazd serii VT628 o numerze inwentarzowym 657 wzmocnił park taborowy Arrivy.

Kolejny pojazd serii VT628 o numerze inwentarzowym 657 wzmocnił park taborowy Arrivy.

Jak podał przewoźnik po wykonaniu niezbędnych napraw oraz przeglądów od kilkunastu dni można go spotkać na torach województwa kujawsko-pomorskiego. Jednostka obsługuje rozkładowe pociągi.

Przypomnijmy, że prace polonizacyjne wykonała ASO Mieczkowski. Wszystkie jednostki VT628 zostały sprowadzone do Polski z Niemiec. Pozyskanie składów nie stanowiło dla przewoźnika problemu ponieważ wchodzi on w skład Grupy DB. Niestety są to pociągi dość wiekowe i jedyne co może martwić, to to że Arriva nie inwestuje w nowy tabor.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Arriva
VT628
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.