TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejny termin na WiFi w Pendolino
InfoRail.pl - Opublikowano: 29.03.2018 11:20:20
Kolejny termin na WiFi w Pendolino

Początek 2019 roku – to termin uruchomienia Internetu w składach Pendolino – powiedział dziś minister Andrzej Adamczyk.

Początek 2019 roku – to termin uruchomienia Internetu w składach Pendolino – powiedział dziś minister Andrzej Adamczyk.

Jak dodał wiceminister Andrzej Bittel Alstom, producent ED250, złożył nową ofertę. Negocjacje trwają. Ani Minister Adamczyk ani wiceminister Andrzej Bittel nie chcieli odpowiedzieć na pytanie czy jest to oferta korzystna dla PKP Intercity. Dużo uwagi poświecono natomiast zaniedbaniom poprzedniej ekipy, które trzeba teraz naprawiać. Także w kwestii braku Internetu w ED250.

Tyle, że obecna ekipa rządzi już 2 lata. To sporo czasu na dogadanie się z Alstomem. Dotychczas nie udało się to. Inna sprawa, że producent ewidentnie dyktuje warunki i nie jest skłonny pójść na ustępstwa…

Czy WiFi w Pendolino będzie? Pewnie będzie. Raczej nie w tym roku i za odpowiednią kasę, którą zainkasuje Alstom.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
ED250
Pendolino
Alstom
  • Kajetan Dobrowolski – 29.03.2018

  • Michał Skrzecz – 29.03.2018

    Kazali zaplacic kare, ktora to powstala z winy PKP I glupoty PiS (zadali karania Alstom) to maja efekt taki, ze to producent dyktuje warunki.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.