TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejne ED250 rozbite
InfoRail.pl - Opublikowano: 26.07.2019 10:26:18
Kolejne ED250 rozbite

Wczoraj (25 lipca) wieczorem doszło do zderzenia jednostki ED250-005 z maszyną rolniczą. Skład został wyłączony z ruchu, a przyczyny kolizji bada komisja.

Wczoraj (25 lipca) wieczorem doszło do zderzenia jednostki ED250-005 z maszyną rolniczą. Skład został wyłączony z ruchu, a przyczyny kolizji bada komisja.

Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Borkowicach w woj. zachodniopomorskim, na szlaku Koszalin – Kołobrzeg. Pociąg uderzył w maszynę rolniczą, prowadzoną przez ciągnik. Dlatego też w zderzeniu nikt nie ucierpiał.

Pasażerowie w dalszą podróż udali się komunikacją zastępczą.

Pierwsze oględziny pociągu wskazują, że uszkodzenia nie są duże. Na pewno jednak spowodują wyłączenie składu z ruchu liniowego.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ED250
Pendolino
Alstom
PKP Intercity
 • Paweł Gadomski – 26.07.2019

  Bo kto wpadł na taki genialny pomysł żeby puszczać Pendolino po takich trasach.... :/

 • Sebastian Pioro – 26.07.2019

  Ciekawe czy rolnik mial odpowiednie ubezpieczenie ??? Jesli nie ma - to wspólczuje, bo naprawa moze isc nawet w setki tysięcy zlotych...

 • Wuzel Grzegorz – 26.07.2019

  Pendolino powinno jezdzic po trasach miedzy Kraków/Katowice - Warszawa - Gdynia, Warszawa - Wrocław i Warszawa -Poznań. Miejscowości Kołobrzeg, Zielona Góra Bielsko Biała i Rzeszów powinien jezdzic pociąg IC. Do tego powinien byc tańszy bilet. Miedzy pendolino a ic nie ma prawie żadnej różnicy w cenie biletów.

 • Sławomir Błaszak – 26.07.2019

  a gdzie rozum tego pana od ,,maszyny rolniczej"? Przepity w ramach 500+? Pociągu nie widział, za szybki dla niego?

 • Sebastian Lk – 26.07.2019

  Ile tym razem krzyknie Alstom? 50 baniek? 😈

 • Robert Ulbrych – 26.07.2019

  Hehehe xD

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.