TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejna zmiana w przetargu Kolei Wielkopolskich
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.07.2017 11:00:22 1 komentarz
Kolejna zmiana w przetargu Kolei Wielkopolskich (foto: KW)

Szaleństwo zmian w przetargach na dostawę szt-ów dla Wielkopolski trwa. Wczoraj pisaliśmy o zmianach wprowadzonych przez Urząd Marszałkowski, wcześniej zaś przez Koleje Wielkopolskie.

Szaleństwo zmian w przetargach na dostawę szt-ów dla Wielkopolski trwa. Wczoraj pisaliśmy o zmianach wprowadzonych przez Urząd Marszałkowski, wcześniej zaś przez Koleje Wielkopolskie.

Przewoźnik ponownie wprowadza zmiany. Termin na składanie ofert został ustalony na 31 lipca 2017 roku. Ale to nie jedyne modyfikacje. Zmieniły się też zapisy dotyczące doświadczenia. Potencjalni wykonawcy będą musieli przedstawić wykaz dostaw z ostatnich 5, a nie jak wcześniej zapisano, 3 lat. A ten z kolei ma obejmować co najmniej jedną dostawę co najmniej dwóch spalinowych zespołów trakcyjnych jednego typu, o łącznej ich wartości nie mniejszej niż 20 000 000 PLN brutto, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane oraz załączeniem dowodów określających czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie.

Przypomnijmy, że przedmiotem zamówienia jest zakup czterech spalinowych zespołów trakcyjnych do wykonywania regionalnych kolejowych przewozów pasażerskich wraz z ich dostarczeniem. Dwa kolejne szt-y kupuje dla Kolei Wielkopolskich Urząd Marszałkowski.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Wielkopolskie
szt
Wielkopolska
przetarg
  • Prezez – 19.07.2017

    No pięknie - a co z EZT-ami i podpisaniem umowy z Pesą? Jakoś cicho się o tym zrobiło ostatnio?...

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!