TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejna ukraińska PESA przystosowana do obsługi połączeń lotniskowych
InfoRail.pl - Opublikowano: 10.04.2019 12:52:12
Kolejna ukraińska PESA przystosowana do obsługi połączeń lotniskowych (foto: UZ)

Szósty skład wyprodukowany przez PESĘ dla Kolei Ukraińskich został przystosowany do obsługi połączenia lotniskowego.

Szósty skład wyprodukowany przez PESĘ dla Kolei Ukraińskich został przystosowany do obsługi połączenia lotniskowego.

Prace zostały wykonane, podobnie jak w przypadku pozostałych jednostek, samodzielnie przez przewoźnika.

Często zarzuca się nam, że nie kupujemy nowych pociągów – mówi Євген Кравцов, szef UZ. Najważniejsza tutaj jest kwestia finansowania. Udowodniliśmy skuteczność i konieczność projektu szybkiej komunikacji z lotniskiem w pierwszych miesiącach jego wdrażania. Aby zmienić tabor, musimy działać krok po kroku. Teraz czekamy na nowy pociąg ukraińskiej produkcji, który firma otrzyma do końca roku. Będzie kursował na trasie Kijów Boryspil Express – dodał.

To co wyróżnia odmienione składy PESY to przede wszystkim nowa malatura oraz pokaźne logo UZ. Przypomnijmy, że dostosowane do nowego zadania zostały także wnętrza pociągów. W każdym będzie 90 miejsc.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
UZ
lotnisko
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.