TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejna siódemka zielona. EU07-128 PKP CARGO
InfoRail.pl - Opublikowano: 06.11.2019 10:15:53
Kolejna siódemka zielona. EU07-128 PKP CARGO (foto: FB/PKP CARGO)

Kolejna lokomotywa PKP CARGO przy okazji naprawy rewizyjnej w Sekcji Utrzymania i Napraw Taboru w Bydgoszczy powróciła do dawnych barw.

Kolejna lokomotywa PKP CARGO przy okazji naprawy rewizyjnej w Sekcji Utrzymania i Napraw Taboru w Bydgoszczy powróciła do dawnych barw.

Jest to EU07-128. Przewoźnik jednocześnie informuje, że jest to ostatnia w tym roku lokomotywa, której przywraca dawne barwy.

Odtworzony schemat malowania nawiązuje do barw, które EU07-128 nosiła w latach 2006-2010. Wynika z połączenia dwóch odcieni koloru zielonego (jasny odcień – RAL 6018, ciemny odcień – RAL 6029) z kolorem pomarańczowym (RAL 2003) na czołownicy lokomotywy.

Prezentacja odbędzie się w sobotę, 9 listopada, w godz. 11.00-14.00 na terenie Centralnego Zakładu PKP CARGO w Warszawie, przy ul. Przyce 17. Chętni mogą także zwiedzić zakład z przewodnikiem oraz wziąć na pamiątkę folder poświęcony lokomotywie. Wstęp wolny


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP CARGO
lokomotywa
EU07
  • Michał Paweł Łukasz – 06.11.2019

    Powrót do oprzednich kolorów jest jak założenie ubrań z dzieciństwa. Ma się mile wspomnienia ale głupio w nich się wygląda.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.