TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Wielkopolskie muszą wyłączać pojazdy po kolizjach
InfoRail.pl - Opublikowano: 27.03.2018 09:42:40
Koleje Wielkopolskie muszą wyłączać pojazdy po kolizjach (foto: KW)

Koleje Wielkopolskie wyłączyły z eksploatacji jednostkę SA134-001. To skutek kolizji, do jakiej doszło 23 marca.

Koleje Wielkopolskie wyłączyły z eksploatacji jednostkę SA134-001. To skutek kolizji, do jakiej doszło 23 marca.

Około godziny 16:20 w pociąg nr 77286 relacji Gołańcz – Poznań uderzył samochód marki Opel Corsa. Tym razem kierowca samochodu miał wielkie szczęście i wyszedł z wypadku bez obrażeń, co jest rzadkością w zderzeniach pojazdów drogowych z pociągiem – podał przewoźnik. W związku z uszkodzeniami szynobusu numer SA134-001 musiał on zostać wyłączony z eksploatacji.

Jest to już drugi pojazd wyłączony w ostatnim czasie z eksploatacji po wypadku na przejeździe kolejowym, stąd też Koleje Wielkopolskie zmuszone są do wprowadzenia zastępczej komunikacji autobusowej na odcinku Wągrowiec (6:13) – Gołańcz (6:38) za pociąg nr 77449/8 oraz na odcinku Gołańcz (7:15) – Wągrowiec (7:32) za pociąg nr 77312/3 w terminie do dnia 30 marca. Podejmujemy działania w celu jak najszybszego przywrócenia uszkodzonych pojazdów do ruchu oraz działania w celu pozyskania pojazdu zastępczego. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco – podały Koleje Wielkopolskie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Wielkopolskie
Wielkopolska
szt
  • Marian Gosik – 27.03.2018

    I to jest jeszcze w dodatku wydzierżawiony szynobus od Arrivy

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.