TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Śląskie z rekordem sprzedaży biletów
InfoRail.pl - Opublikowano: 07.06.2017 12:20:35 3 komentarze
Koleje Śląskie z rekordem sprzedaży biletów

Maj 2017 roku zapisze się w historii Kolei Śląskich jako miesiąc z najwyższym wynikiem miesięcznej sprzedaży biletów.

Maj 2017 roku zapisze się w historii Kolei Śląskich jako miesiąc z najwyższym wynikiem miesięcznej sprzedaży biletów.

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że w maju bieżącego roku Pasażerowie Kolei Śląskich zakupili najwięcej biletów w historii spółki – informuje Wojciech Dinges Prezes Zarządu Kolei Śląskich.

Jest to powód do radości, ponieważ oznacza to, że nasi Pasażerowie obdarzają nas zaufaniem i chcą podróżować koleją czy też szerzej: transportem publicznym. Nasze wysiłki, codzienna praca oraz prowadzenie i rozwijanie przewozów kolejowych z myślą o potrzebach naszych Klientów odnoszą wymierne rezultaty. Wiedza ta mobilizuje nas, aby, mimo różnorakich przeszkód, jeszcze lepiej wywiązywać się z powierzonych zadań i być do dyspozycji Pasażerów – do szkoły, do pracy i na weekend – dodaje.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
bilet
  • Damian – 08.06.2017

    Zasługą jest także pouczanie podróżnych o obowiązkowym zakupie biletu pod groźbą kary za jego brak.

  • QTas – 13.08.2017

    Nie ma obowiązku

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.