TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Śląskie z rekordem sprzedaży biletów
InfoRail.pl - Opublikowano: 07.06.2017 12:20:35 3 komentarze
Koleje Śląskie z rekordem sprzedaży biletów

Maj 2017 roku zapisze się w historii Kolei Śląskich jako miesiąc z najwyższym wynikiem miesięcznej sprzedaży biletów.

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy, że w maju bieżącego roku Pasażerowie Kolei Śląskich zakupili najwięcej biletów w historii spółki – informuje Wojciech Dinges Prezes Zarządu Kolei Śląskich.

Jest to powód do radości, ponieważ oznacza to, że nasi Pasażerowie obdarzają nas zaufaniem i chcą podróżować koleją czy też szerzej: transportem publicznym. Nasze wysiłki, codzienna praca oraz prowadzenie i rozwijanie przewozów kolejowych z myślą o potrzebach naszych Klientów odnoszą wymierne rezultaty. Wiedza ta mobilizuje nas, aby, mimo różnorakich przeszkód, jeszcze lepiej wywiązywać się z powierzonych zadań i być do dyspozycji Pasażerów – do szkoły, do pracy i na weekend – dodaje.Sprawdź też:
Koleje Śląskie
bilet
  • Damian – 08.06.2017

    Zasługą jest także pouczanie podróżnych o obowiązkowym zakupie biletu pod groźbą kary za jego brak.

  • QTas – 13.08.2017

    Nie ma obowiązku

  • QTas – 13.08.2017

    Nie ma obowiązku

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.