TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Śląskie podsumowały ofertę sylwestrowych pociągów
InfoRail.pl - Opublikowano: 14.01.2020 10:45:58
Koleje Śląskie podsumowały ofertę sylwestrowych pociągów

Ponad 1000 osób skorzystało z oferty specjalnych połączeń sylwestrowych Kolei Śląskich.

Ponad 1000 osób skorzystało z oferty specjalnych połączeń sylwestrowych Kolei Śląskich.

Ofertę dodatkowych nocnych pociągów przewoźnik uruchomił dla swoich pasażerów po raz piąty.

Przypomnijmy, dodatkowe pociągi obsługiwały połączenia do Tychów, Rybnika, Bielska-Białej, Gliwic, Zawiercia i Lublińca. Akcja cieszy się niezmienną popularnością. Nowoczesnym taborem zapewniono komfortowe powroty z sylwestrowych imprez, w tym z Mocy Przebojów na Stadionie Śląskim. Największą popularnością cieszył się pociąg do Gliwic, gdzie w szampańskich nastrojach wróciło do swoich miejscowości blisko 300 osób.

Warto wspomnieć, że podróż specjalnymi pociągami odbywała się bez żadnych incydentów i w świetnej atmosferze, a punktualność wszystkich pociągów Kolei Śląskich w Sylwestra wyniosła 99,8%. Jaki Sylwester, taki cały rok? Oby!


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.