TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Śląskie odebrały dwunastego czteroczłonowego Elfa2
InfoRail.pl - Opublikowano: 03.05.2019 13:56:48
Koleje Śląskie odebrały dwunastego czteroczłonowego Elfa2 (foto: KŚ)

1 maja przyjechał na Śląski dwunasty pojazd typu ELF 2. To ostatni z czteroczłonowych pojazdów zamówionych w bydgoskiej firmie PESA.

1 maja przyjechał na Śląski dwunasty pojazd typu ELF 2. To ostatni z czteroczłonowych pojazdów zamówionych w bydgoskiej firmie PESA.

Pojazd, jak informują Koleje Śląskie, znajduje się już na bazie w Katowicach. Najpojemniejszy typ taboru udostępni podróżnym 380 miejsc, w tym 190 miejsc siedzących. Warto dodać, że w ramach zamówienia uzupełniającego, flota Kolei Śląskich zostanie zasilona o dodatkowe dwa pojazdy, które również w tym roku będą towarzyszyć w podróży mieszkańcom województwa śląskiego.

Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail.pl dostawy nowego taboru umożliwiły wycofanie z ruchu i zwrócenie Przewozom Regionalnym prawie wszystkich jednostek EN57. Została tylko jedna, która została przekazana w zamian za SA138, kursujący obecnie na Pomorzu.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
PESA
Elf2
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.