TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Śląskie na długi weekend
InfoRail.pl - Opublikowano: 26.04.2017 13:22:36
Koleje Śląskie na długi weekend

Nadchodząca majówka to idealny moment na bliższe i dalsze wycieczki. Koleje Śląskie zachęcają, by w podróż wybrać się pociągiem. Tym bardziej, że z okazji długiego weekendu wydłużona zostaje ważność niektórych biletów.

Nadchodząca majówka to idealny moment na bliższe i dalsze wycieczki. Koleje Śląskie zachęcają, by w podróż wybrać się pociągiem. Tym bardziej, że z okazji długiego weekendu wydłużona zostaje ważność niektórych biletów.

Z okazji majowego weekendu przewoźnik rozszerza okres obowiązywania biletu SilesiaWeekend oraz Śląskie dla Rodziny ? Karta Dużej Rodziny. Pierwszy z nich będzie ważny od godziny 18:00 w piątek (28 kwietnia) aż do 6:00 w czwartek (4 maja). Oferta Śląskie dla Rodziny ? Karta Dużej Rodziny będzie natomiast ważna od godziny 14:00 w piątek (28 kwietnia) do godziny 24:00 w środę (3 maja).

Dzięki temu turyści mogą zaplanować niemal tygodniowy wyjazd. A warto przy tym przypomnieć, że bilet SilesiaWeekend pozwala nie tylko na podróżowanie Kolejami Śląskimi, ale również Kolejami Czeskimi po całym kraju morawsko-śląskim. Szczegóły tej oferty można znaleźć w zakładce Turystyka na stronie Kolei Śląskich. Można tam znaleźć również propozycje przykładowych wycieczek do ciekawych miejsc w Czechach.

Jeśli natomiast ktoś szuka inspiracji do wędrówek po województwie, to warto zajrzeć na blog Ani i Łukasza ? Sofarsofine.com. Blogerzy pokazują m.in. słynne zamki w naszym regionie, ale opowiadają również o innych ciekawych atrakcjach (do których dojechać można rzecz jasna Kolejami Śląskimi). Celem ich ostatniej wyprawy był m.in. zamek w Olsztynie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
bilet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.