TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Śląskie grają z WOŚP
InfoRail.pl - Opublikowano: 12.01.2018 11:52:09
Koleje Śląskie grają z WOŚP (źródło: KŚ)

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspieramy od lat, oferując m.in. bezpłatne przejazdy dla wolontariuszy – informują Koleje Śląskie.

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspieramy od lat, oferując m.in. bezpłatne przejazdy dla wolontariuszy – informują Koleje Śląskie.

W tym roku zaangażowanie przewoźnika będzie dużo większe – po raz pierwszy przekaże do licytacji m.in. możliwość przejazdu w czynnej kabinie maszynisty naszego pojazdu lub wcielenia się w rolę kierownika pociągu. Wszystko oczywiście pod czujnym okiem pracowników Kolei Śląskich.

Zwycięzca licytacji będzie mógł zaproponować, w jaką trasę chce się wybrać. Do wyboru jest cała siatka połączeń obsługiwanych przez Koleje Śląskie (z wyłączeniem odcinka granicznego Chałupki – Bohumin) – jedynym warunkiem jest to, by czas przejazdu mieścił się w przedziale 2 godzin.

Na aukcji będzie można wylicytować dzień z kierownikiem pociągu. Miłośnicy kolei zapewne dobrze znają profil facebookowy Konduktor KŚ – wszystkim jego fanom możemy zdradzić, że to właśnie pod czujnym okiem jego autora będzie podróżować i pracować zwycięzca aukcji.

Dodatkowo w ramach aukcji organizowanych przez WOŚP będzie można zakupić zestaw gadżetów od Kolei Śląskich. W pakiecie znajdzie się m.in. termos i koszulka ze schematem kolejowym KŚ.

14 stycznia wolontariusze z charakterystycznymi serduszkami będą mogli bezpłatnie podróżować pociągami Kolei Śląskich i kwestować na ich pokładzie. Materiały związane z Orkiestrą będzie też można zobaczyć na ekranach LCD w pojazdach przewoźnika.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
WOŚP
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.