TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Śląskie grają z WOŚP
InfoRail.pl - Opublikowano: 12.01.2018 11:52:09
Koleje Śląskie grają z WOŚP (źródło: KŚ)

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspieramy od lat, oferując m.in. bezpłatne przejazdy dla wolontariuszy – informują Koleje Śląskie.

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspieramy od lat, oferując m.in. bezpłatne przejazdy dla wolontariuszy – informują Koleje Śląskie.

W tym roku zaangażowanie przewoźnika będzie dużo większe – po raz pierwszy przekaże do licytacji m.in. możliwość przejazdu w czynnej kabinie maszynisty naszego pojazdu lub wcielenia się w rolę kierownika pociągu. Wszystko oczywiście pod czujnym okiem pracowników Kolei Śląskich.

Zwycięzca licytacji będzie mógł zaproponować, w jaką trasę chce się wybrać. Do wyboru jest cała siatka połączeń obsługiwanych przez Koleje Śląskie (z wyłączeniem odcinka granicznego Chałupki – Bohumin) – jedynym warunkiem jest to, by czas przejazdu mieścił się w przedziale 2 godzin.

Na aukcji będzie można wylicytować dzień z kierownikiem pociągu. Miłośnicy kolei zapewne dobrze znają profil facebookowy Konduktor KŚ – wszystkim jego fanom możemy zdradzić, że to właśnie pod czujnym okiem jego autora będzie podróżować i pracować zwycięzca aukcji.

Dodatkowo w ramach aukcji organizowanych przez WOŚP będzie można zakupić zestaw gadżetów od Kolei Śląskich. W pakiecie znajdzie się m.in. termos i koszulka ze schematem kolejowym KŚ.

14 stycznia wolontariusze z charakterystycznymi serduszkami będą mogli bezpłatnie podróżować pociągami Kolei Śląskich i kwestować na ich pokładzie. Materiały związane z Orkiestrą będzie też można zobaczyć na ekranach LCD w pojazdach przewoźnika.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
WOŚP