TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Mazowieckie przypominają o zmianach, będzie honorowanie biletów
KOLEJE MAZOWIECKIE InfoRail.pl - Opublikowano: 08.03.2017 10:48:41
Koleje Mazowieckie przypominają o zmianach, będzie honorowanie biletów

Koleje Mazowieckie przypominają, że korekta rozkładu jazdy wejdzie w życie 12 marca. W związku ze mianami na wybranych liniach podróżni będą mieli możliwość korzystania z zastępczych środków transportu publicznego.

Koleje Mazowieckie przypominają, że korekta rozkładu jazdy wejdzie w życie 12 marca. W związku ze mianami na wybranych liniach podróżni będą mieli możliwość korzystania z zastępczych środków transportu publicznego.

Z uwagi na wejście w życie korekty rozkładu zmianie ulegną godziny kursowania pociągu "Dragon". Z Warszawy Wschodniej pociąg wyruszy o godz. 8.24 i dojedzie do Krakowa na godz. 11.16. Z Krakowa pociąg wyjedzie o godz. 15.49, a do Warszawy dotrze o godz. 18.46.

W związku z zamknięciem dla ruchu pociągów odcinka Warszawa Zachodnia ? Warszawa Gdańska, od 12 marca 2017 r. (przez ok. 15 miesięcy) pociągi SKM linii S9 i KM linii R9 (kierunek Nasielsk, Ciechanów, Mława, Działdowo) rozpoczynające/kończące bieg na stacji Warszawa Zachodnia peron 8, kursować będą tylko z/do stacji Warszawa Gdańska. W związku z tym na odcinku Warszawa Gdańska ? Warszawa Koło ? Warszawa Kasprzaka ? Warszawa Zachodnia podróżni mogą korzystać z połączeń alternatywnych, a bilety Kolei Mazowieckich i Zarządu Transportu Miejskiego będą wzajemnie honorowane.

Ponadto w związku z trwającą modernizacją linii kolejowej na odcinku Warszawa Okęcie ? Czachówek Południowy oraz pracami nad przebudową ul. Marynarskiej i linii tramwajowej na Służewiec przedłużone zostaje honorowanie biletów KM w szeregu środków transportu ZTM na odcinku Warszawa ? Piaseczno. Równocześnie, we wszystkich pociągach KM na odcinku Warszawa Wschodnia ? Warszawa Jeziorki honorowane będą wszystkie rodzaje biletów z oferty ZTM.

Szczegóły dotyczące zasad korzystania ze środków transportu publicznego na czas zmian w rozkładzie znajdują się m.in. na stronie internetowej Kolei Mazowieckich www.mazowieckie.com.pl oraz pod numerem tel. call center KM 22 364 44 44.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
rozkład jazdy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.