TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Mazowieckie chcą odkupić nieruchomości wykorzystywane na bazy i siedzibę
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 18.04.2018 09:11:13
Koleje Mazowieckie chcą odkupić nieruchomości wykorzystywane na bazy i siedzibę (foto: Wikipedia/Adrian Grycuk, lic. CC BY-SA 3.0 pl)

PKP prowadzi rozmowy z Kolejami Mazowieckimi w sprawie sprzedaży regionalnemu przewoźnikowi nieruchomości, które obecnie dzierżawi od PKP SA - poinformował we wtorek PAP prezes PKP SA Krzysztof Mamiński.

PKP prowadzi rozmowy z Kolejami Mazowieckimi w sprawie sprzedaży regionalnemu przewoźnikowi nieruchomości, które obecnie dzierżawi od PKP SA - poinformował we wtorek PAP prezes PKP SA Krzysztof Mamiński.

"Prowadzimy rozmowy z Kolejami Mazowieckimi w celu sprzedaży im nieruchomości, które oni od nas aktualnie dzierżawią, wykorzystując na swoje bazy postojowe" - powiedział PAP Mamiński.

"Na dzień dzisiejszy dotyczy to Tłuszcza, to jest również Sochaczew i to jest Radom. Poza tym ich główna siedziba w Warszawie również znajduje się w budynku dzierżawionym od nas" - dodał.

Dodał, że również warszawska Szybka Kolej Miejska dzierżawi od PKP nieruchomości na Szczęśliwcach.

"SKM złożyła wniosek o wykup tego terenu, gdzie zainwestowali grube dziesiątki milinów złotych, więc pewnie im to sprzedamy" - powiedział prezes Mamiński.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
PKP SA
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.