TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Małopolskie zawiozą kibiców na skoki do Zakopanego
InfoRail.pl - Opublikowano: 29.10.2018 09:18:52
Koleje Małopolskie zawiozą kibiców na skoki do Zakopanego

Z myślą o kibicach, którzy będą chcieli na żywo oglądać skoki w Zakopanem Koleje Małopolskie przygotowały specjalną ofertę połączeń kolejowych.

Zawody Pucharu Świata w skokach Narciarskich w Zakopanym to co roku prawdziwe święto dla wszystkich fanów tej dyscypliny. Z myślą o kibicach, którzy będą chcieli na żywo oglądać sportowe zmagania i wspierać polskich skoczków, Koleje Małopolskie przygotowały specjalną ofertę połączeń kolejowych.

W porozumieniu z Polskim Związkiem Narciarskim i Tatrzańskim Związkiem Narciarskim – Koleje Małopolskie przygotowują pociągi o zwiększonej pojemności pasażerów w dniach 19-20 stycznia 2019 r. Przewoźnik przewiduje możliwość przewozu do Zakopanego i z powrotem podczas całego Pucharu około 4 tys. pasażerów. Wspólnie PZN, TZN i KM chce ułatwić dotarcie na to wydarzenie jak największej rzeszy kibiców a podróż pociągiem pozwoli na uniknięcie korków na trasie Kraków – Zakopane.

Na sobotnią i niedzielną serię skoków będzie można dojechać pociągiem Kolei Małopolskich z Krakowa o godzinie 8:31 (przyjazd do Zakopanego o godz. 11:30). Natomiast na podróż powrotną przewoźnik przygotował pociąg specjalny, którego godziny zostały dopasowane do harmonogramu zawodów. Informacje nt. godziny powrotu zostaną podane w kolejnym komunikacie. Po konsultacjach z organizatorami Pucharu Świata uzgodniono bardzo konkurencyjne ceny biletów. Szersze informacje będą dostępne na stronach i profilach społecznościowych organizatora przewozu i organizatorów Pucharu Świata.

Dziś, 29 października 2018 r., nastąpiło podpisanie Listu Intencyjnego pomiędzy stronami.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Małopolskie
Zakopane
Kraków
  • Mateusz Jadziński – 30.10.2018

    A jak z torami, bo o ile dobrze mi wiadomo, to puki co pociąg nie jeździ Suchej Beskidzkiej aż do Krakowa

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.