TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Małopolskie reagują na sugestie pasażerów. Zmiana taboru
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.01.2018 09:53:12 1 komentarz
Koleje Małopolskie reagują na sugestie pasażerów. Zmiana taboru

Zmieniamy wielkość taboru na najbardziej obłożonym połączeniu z Krakowa w kierunku na Miechów – Kozłów – informuje szef Kolei Małopolskich Grzegorz Stawowy.

Zmieniamy wielkość taboru na najbardziej obłożonym połączeniu z Krakowa w kierunku na Miechów – Kozłów – informuje szef Kolei Małopolskich Grzegorz Stawowy.
Mam nadzieję, że ta reakcja KMŁ będzie zadowalającą odpowiedzią na ścisk w tym pociągu - dodaje.
Od rozpoczęcia kursów na trasie SKA2 Sędziszów-Miechów-Kraków-Skawina przewoźnik stale monitorował potoki pasażerów na tym odcinku. Analizowane były również uwagi, skargi i sugestie wpływające od pasażerów dotyczące kursowania poszczególnych połączeń. Na podstawie tych analiz spółka Koleje Małopolskie dla poprawy komfortu podróżowania pasażerów pociągu 32826 relacji Skawina odjazd 15:13; Kraków Główny odjazd 15:43; Kozłów przyjazd 16:45 postanowiła zmienić tabor, który będzie obsługiwał to połączenie.
I tak od 21 stycznia połączenie będzie obsługiwał pięciowagonowy pojazd Impuls EN79 posiadający 250 miejsc siedzących. Łączna liczba dostępnych miejsc w składzie wynosi ok. 570. Jest to odpowiednio o 70 miejsc siedzących i nawet 140 miejsc stojących więcej niż dotychczas stosowany tabor.
Mamy nadzieję, że ta zmiana poprawi komfort podróży naszych pasażerów – stwierdza Grzegorz Stawowy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Małopolskie
  • Opla – 19.01.2018

    BRAWO! Ogromny plus dla Kolei Małopolskich. A Przewozy Regionalne dalej wożą jak bydło ludzi na odcinku Kraków - Krzeszowice i nie reagują na jakiekolwiek sugestie. Do pociągu po 16 z Krakowa do Katowic nie da się wejść, podróż to horror. Za to np. po 15 z Krakowa do Suchej puszcza się dwie jednostki. Gospodarka taborowa w małopolskim Pol Regio to dramat, o fajczeniu papierosów w pociągach nie wspominając. Jakoś w Kolejach Małopolskich smrodu fajek nie czuję.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!