TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Małopolskie reagują na sugestie pasażerów. Zmiana taboru
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.01.2018 09:53:12 1 komentarz
Koleje Małopolskie reagują na sugestie pasażerów. Zmiana taboru

Zmieniamy wielkość taboru na najbardziej obłożonym połączeniu z Krakowa w kierunku na Miechów – Kozłów – informuje szef Kolei Małopolskich Grzegorz Stawowy.

Zmieniamy wielkość taboru na najbardziej obłożonym połączeniu z Krakowa w kierunku na Miechów – Kozłów – informuje szef Kolei Małopolskich Grzegorz Stawowy.
Mam nadzieję, że ta reakcja KMŁ będzie zadowalającą odpowiedzią na ścisk w tym pociągu - dodaje.
Od rozpoczęcia kursów na trasie SKA2 Sędziszów-Miechów-Kraków-Skawina przewoźnik stale monitorował potoki pasażerów na tym odcinku. Analizowane były również uwagi, skargi i sugestie wpływające od pasażerów dotyczące kursowania poszczególnych połączeń. Na podstawie tych analiz spółka Koleje Małopolskie dla poprawy komfortu podróżowania pasażerów pociągu 32826 relacji Skawina odjazd 15:13; Kraków Główny odjazd 15:43; Kozłów przyjazd 16:45 postanowiła zmienić tabor, który będzie obsługiwał to połączenie.
I tak od 21 stycznia połączenie będzie obsługiwał pięciowagonowy pojazd Impuls EN79 posiadający 250 miejsc siedzących. Łączna liczba dostępnych miejsc w składzie wynosi ok. 570. Jest to odpowiednio o 70 miejsc siedzących i nawet 140 miejsc stojących więcej niż dotychczas stosowany tabor.
Mamy nadzieję, że ta zmiana poprawi komfort podróży naszych pasażerów – stwierdza Grzegorz Stawowy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Małopolskie
  • Opla – 19.01.2018

    BRAWO! Ogromny plus dla Kolei Małopolskich. A Przewozy Regionalne dalej wożą jak bydło ludzi na odcinku Kraków - Krzeszowice i nie reagują na jakiekolwiek sugestie. Do pociągu po 16 z Krakowa do Katowic nie da się wejść, podróż to horror. Za to np. po 15 z Krakowa do Suchej puszcza się dwie jednostki. Gospodarka taborowa w małopolskim Pol Regio to dramat, o fajczeniu papierosów w pociągach nie wspominając. Jakoś w Kolejach Małopolskich smrodu fajek nie czuję.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.