TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Małopolskie ponownie pojadą do Miechowa
InfoRail.pl - Opublikowano: 23.11.2017 09:14:04 6 komentarzy
Koleje Małopolskie ponownie pojadą do Miechowa

Koleje Małopolskie przejmują obsługę połączeń do Miechowa. Zmiany wchodzą w życie z dniem 10 grudnia, a więc w momencie wejścia w życie nowego rozkładu jazdy.

Koleje Małopolskie przejmują obsługę połączeń do Miechowa. Zmiany wchodzą w życie z dniem 10 grudnia, a więc w momencie wejścia w życie nowego rozkładu jazdy.

A już w sobotę, 25 listopada, przewoźnik zaprasza na prezentację nowego taboru, który od grudnia będzie wykorzystywany do obsługi linii Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej właśnie na trasie Kraków Główny - Miechów. Prezentacja odbędzie się w Miechowie o godzinie 12. Weźmie w niej udział Marszałek Jacek Krupa.

Przypomnijmy, że linia SKA do Miechowa ruszyła dwa lata temu. W obecnym rozkładzie jazdy połączenia na tej trasie obsługiwały Przewozy Regionalne. Teraz wracają Koleje Małopolskie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
SKA
Małopolska
Miechów
Koleje Małopolskie
 • elwu – 23.11.2017

  Jakimś cudem koleje samorządowe dają sobie radę z zakupem nowoczesnego taboru, podczas gdy leśne dziadki z pekape bradzo chcą i nic więcej. To odnośnie pomysłów ministerstwa na komunistyczne zaoranie lokalnych przewoźników.

 • zgrzyt – 23.11.2017

  Jak im marszałek kupił, to mają.

 • elwu – 23.11.2017

  A przecież mógł nie kupować, tylko podnająć kible.

 • KMŁ fan – 25.11.2017

  Pasażerowie żądali powrotu Kolei Małopolskich, bo PR to ruina ;)

 • Axz – 30.11.2017

  Marszałek Krupa to oszust pakuje nasze pieniądze w swoje taboru i oczernia inne spółki.... wkoncy przyjmiemy tę linie i lepiej obsłużymy pasażerów, co za idiota to wymyślił... maszyniści uslciekaja z innych spółek do niego to jest zwykły prywatny przedsiębiorca za chwile wszystkim będzie obcinać wypłaty i będziecie pracować po 300 g i będziecie błagać o wrzucenie do starych spółek

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.