TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Małopolskie jadą Impulsem do Zakopanego!
KM InfoRail.pl - Opublikowano: 25.04.2017 09:59:35 2 komentarze
Koleje Małopolskie jadą Impulsem do Zakopanego!

Z myślą o turystach chcących w weekend majowy odwiedzić Tatry i Podhale w dniach 29 kwietnia oraz 3 maja Koleje Małopolskie uruchomią dodatkowe pociągi przyspieszone na trasie Kraków Główny ? Zakopane.

Z myślą o turystach chcących w weekend majowy odwiedzić Tatry i Podhale w dniach 29 kwietnia oraz 3 maja Koleje Małopolskie uruchomią dodatkowe pociągi przyspieszone na trasie Kraków Główny ? Zakopane.

W oba te dni pociągi pojadą w obu kierunkach zatem mogą z nich skorzystać zarówno osoby planujące pięciodniowy wypoczynek, jak również turyści chcący tylko na chwilę wybrać się do stolicy polskich gór. Po drodze zatrzymają się one również na najważniejszych stacjach na trasie ? m.in. w Skawinie, Kalwarii Zebrzydowskiej Lanckoronie, Suchej Beskidzkiej czy Nowym Targu.

W sobotę 29 kwietnia z Krakowa Głównego pociąg zestawiony z nowoczesnego pojazdu Newag Impuls odjedzie o godzinie 7:36. Równo po trzech godzinach ? o 10:36 dotrze do Zakopanego. W drogę powrotną tego samego dnia wyruszy o 16:00, a o 19:34 zakończy bieg w Krakowie Głównym.

W środę 3 maja pociąg z Krakowa wyjedzie o 11:21 i również po równych trzech godzinach pojawi się w Zakopanem. Powrotny kurs z Zakopanego wyruszy o 16:40 i już o 19:34 dotrze do Krakowa Głównego. Tego dnia będzie to najszybsze połączenie kolejowe pomiędzy Zakopanem a Krakowem (2 godziny 54 minuty).

Bilety na pociągi do nabycia:

- w przedsprzedzaży - od 25 kwietnia za pośrednictwem systemu e-podróżnik. Bilet ważny na przejazd wybranym pociągiem wg cennika "Taryfa Małopolska".

- w dniu wyjazdu ? u obsługi pociągu bez opłaty za wydanie biletu w pociągu.

Od cen biletów obowiązują ulgi ustawowe. Przykładowe ceny biletów:

Kraków Główny ? Zakopane

? 14,00 zł (bilet normalny)

- 6,86 zł (bilet z ulgą 51% dla studentów)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
Kraków
Zakopane
  • xxx – 25.04.2017

    A Krynica, Muszyna i Żegiestów? KŁM przyjeżdżają do Krynicy na 21.00-idealnapora dla turystów.

  • kiu – 01.05.2017

    Poci?g zestawiony z jednego pojazdu :)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.