TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Dolnośląskie wprowadzą darmowe przejazdy?
InfoRail.pl - Opublikowano: 15.02.2018 12:06:16
Koleje Dolnośląskie wprowadzą darmowe przejazdy?

Czy pociągami Kolei Dolnośląskich będziemy jeździć za darmo? Pojawił się taki pomysł. Zgłosił go wicemarszałek województwa dolnośląskiego Jerzy Michalak.

Czy pociągami Kolei Dolnośląskich będziemy jeździć za darmo? Pojawił się taki pomysł. Zgłosił go wicemarszałek województwa dolnośląskiego Jerzy Michalak.

Zwrócę się z wnioskiem do zarządu Kolei Dolnośląskich o wprowadzenie bezpłatnych przejazdów w obrębie Wrocławia (za okazaniem dowodu rejestracyjnego dla dwóch osób) w przypadku wysokiego stężenia szkodliwych pyłów. W takiej sytuacji jak dziś (14 lutego – red.) każdy ruch ma znaczenie – napisał Michalak.

Chodzi oczywiście o smogowe darmowe przejazdy. Na takie rozwiązanie już kilkukrotnie w tym roku zdecydowały się Koleje Śląskie. W ostatnich dniach na Dolnym Śląsku normy smogowe był przekraczane nawet ośmiokrotnie. Michalak zapowiada także, że w przyszłym tygodniu wskaże, z jakich środków budżetowych można wspomóc wymianę starych pieców. To one są, w dużej mierze, źródłem smogu, na Dolnym Śląsku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
dolnoślaskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.