TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Dolnośląskie też poza wspólnym biletem
InfoRail.pl - Opublikowano: 22.03.2017 15:11:59 3 komentarze
Koleje Dolnośląskie też poza wspólnym biletem

Jak się okazuje nie tylko Arriva nie została zaproszona przez PKP SA do rozmów w sprawie wspólnego biletu.

Jak się okazuje nie tylko Arriva nie została zaproszona przez PKP SA do rozmów w sprawie wspólnego biletu. Pisaliśmy o tym wczoraj na łamach InfoRail.pl. Otrzymujemy kolejne informacje od przewoźników, z których jasno wynika, że nikt z nimi na ten temat nie rozmawia.

Z zaciekawieniem przyjąłem wiadomość o wspólnym bilecie. Jest to już czwarta inicjatywa w ostatnim czasie, póki co nigdzie z wyjątkiem wspólnego biletu przewoźników samorządowych, nie słychać o realizacji takich projektów w praktyce ? mówi nam Mariusz Józefowicz, Dyrektor ds. Handlowych Kolei Dolnośląskich. Niestety PKP organizuje integrację tylko w swoich spółkach. KD nie zostało zaproszone do rozmów. Jesteśmy zainteresowani każdą formą szerokiej współpracy ? dodaje.

Tak jak zatem przypuszczaliśmy wspólny bilet może okazać się kompletną klapą. Mimo, że PKP SA, jako rzekła jej rzeczniczka prasowa Paulina Jankowska miałaby rozszerzać współpracę o przewoźników samorządowych, to nikt z centrali nawet nie podjął rozmów w tej sprawie. Trudno zatem o optymizm. Poszczególne spółki radzą sobie same. Na Dolnym Śląsku funkcjonuje prawie pełne honorowanie biletów PR w pociągach KD. W związku z tym jest szansa że bilety te będą i u nas honorowane ? stwierdza Mariusz Józefowicz.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
PKP SA
bilet
  • bus – 22.03.2017

    "Na Dolnym Śląsku funkcjonuje prawie pełne honorowanie biletów PR w pociągach KD" Nie do końca - 50% nie honorujecie. Dlatego wybrałem busa zamiast pociągu KD

  • dddbb – 22.03.2017

    A ile jest pasażerów ze zniżką 50%? Najważniejsze zniżki są honorowane.

  • bus – 23.03.2017

    Wystarczająco dużo.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.