TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejami Śląskimi rower przewieziesz bezpłatnie
INFOBIKE - Opublikowano: 22.03.2017 21:46:34
Kolejami Śląskimi rower przewieziesz bezpłatnie

W związku z pierwszym dniem wiosny Koleje Śląskie przypominają, że na wybranych trasach nie trzeba płacić za przewóz rowerów.

W związku z pierwszym dniem wiosny Koleje Śląskie przypominają, że na wybranych trasach nie trzeba płacić za przewóz rowerów.

1 sierpnia 2016 r. Koleje Śląskie wprowadziły zmiany w swojej taryfie. Od tego dnia na wybranych odcinkach rower można przewozić bezpłatnie. Bezpłatny przewóz rowerów obowiązuje na następujących trasach: Katowice ? Tarnowskie Góry ? Lubliniec ? Częstochowa, Rybnik ? Żory ? Pszczyna, Wodzisław Śląski ? Chałupki ? Racibórz, Katowice ? Oświęcim oraz Cieszyn ? Czechowice-Dziedzice ? informują Koleje Śląskie.

Kierunki objęte promocją przedstawia poniższy schemat sieci połączeń:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
przewóz rowerów
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.