TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kierownik pociągu i maszynista ujęli grafficiarza
InfoRail.pl - Opublikowano: 27.10.2017 15:56:18 6 komentarzy
Kierownik pociągu i maszynista ujęli grafficiarza (foto: PKP SKM)

W środę wieczorem kierownik pociągu PKP SKM stojącego na bocznicy w Gdyni Chyloni zobaczył grupę mężczyzn, którzy malowali sprayami na burtach pociągu. Udało się zatrzymać jednego z nich.

W środę wieczorem kierownik pociągu PKP SKM stojącego na bocznicy w Gdyni Chyloni zobaczył grupę mężczyzn, którzy malowali sprayami na burtach pociągu. Udało się zatrzymać jednego z nich.

Kierownik wezwał na pomoc maszynistę i zaczęli ścigać grafficiarzy. Jednego z nich udało im się ująć i przekazać w ręce policji. Było już ciemno więc policjanci odłożyli oględziny do następnego dnia. Okazało się, że grafficiarze zdążyli "przyozdobić" bok składu na długości około 15 metrów. Sprawą zajmują się policjanci z komisariatu w Gdyni Chyloni. SKM wstępnie oszacowała straty na 2 tysiące złotych. Przewoźnik będzie się domagał od sprawców pokrycia kosztów odmalowania pociągu. Za zniszczenie mienia grozi im grzywna lub do roku ograniczenia wolności.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP SKM
 • G.kolejarz – 27.10.2017

  Obciążyć wandala kosztami naprawy zniszczonej jednostki.Należność wyegzekwować poprzez właściwy dla miejsca zamieszkania sprawcy Urząd skarbowy. Tyle i aż tyle.

 • el – 27.10.2017

  Zrobic mu dziare na czole w sam stylu co on swoje gowniane wypociny umiescil na skladzie

 • mechanik – 27.10.2017

  W dyby chama pod pręgieżem w miejscu publicznym chłostać przez trzy miesiące zawsze o 12 w południe na gołą du.ę. W ramach odszkodowania wejść bydl.kowi na konto a w prasie lokalnej umieścić zdjęcie i dane osobowe pasożyta. Na koniec dożywotni zakaz wstępu do SKM-ek.

 • krako – 27.10.2017

  Dziada za pysk i niech szoruje swoje malowidła aż do skutku !

 • Kaszebe – 28.10.2017

  Od pewnego czasu w Szwecji po zatrzymaniu takiego osobnika sąd nakładał niezbyt dotkliwą karę pieniężną ale jednocześnie delikwent "w pakiecie"otrzymywał np.80-100 godzin prac społecznych w miesiącu.Najczęściej było to sprzątanie lub właśnie zmywanie składów.Ilość wykroczeń spadła prawie o 90% a może by tak u nas?Stówka mandatu i "stówka"robót,efekt murowany : ))

 • Zibi – 28.10.2017

  U nas to mala szkodliwość czynu chyba ze pomaluja sedziemu mercedesa to juz innny paragraf

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!