TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kierowca autobusu promuje … PKP Intercity [FILM]
InfoBus.pl - Opublikowano: 07.10.2018 11:13:25
Kierowca autobusu promuje … PKP Intercity [FILM]

W najnowszej odsłonie kampanii reklamowej PKP Intercity pod hasłem "Tysiące powodów do podróżowania" występuje m.in. kierowca autobusu.

W najnowszej odsłonie kampanii reklamowej PKP Intercity pod hasłem "Tysiące powodów do podróżowania" występuje m.in. ... kierowca autobusu.

Bohaterami nowych spotów, oprócz chłopca i jego ojca, są biznesmen oraz kierowca autobusu. Kampania jest oparta na spotach pokazujących, jak pociągami PKP Intercity w podróże służbowe jadą kierowca autobusu i biznesmen. Rozmawiają z rezolutnym chłopcem i jego ojcem, znanymi z wcześniejszych reklam PKP Intercity emitowanych od wiosny br. (tych bohaterów grają Franek Kalinowski i Michał Czernecki).

- Kampania pod hasłem "PKP Intercity. Tysiące powodów do podróżowania" pokazuje, że każdy z nas posiada swoją motywację do podróży pociągiem. Również przedstawiciele różnych grup zawodowych doceniają ten środek transportu. W pociągach PKP Intercity, w zależności od potrzeb, można zrelaksować się i odpocząć, lecz to też komfortowe miejsce, przystosowane do pracy. Podróż pociągiem ma swoje niepodważalne atuty - nie męczy koniecznością zachowania wytężonej uwagi na trasie, jak dzieje się w przypadku wyjazdu samochodem - wylicza Agnieszka Serbeńska, rzecznik prasowy PKP Intercity.

Nowa akcja reklamowa obejmuje telewizję, internet, radio, outdoor oraz nośniki własne PKP Intercity. Potrwa do końca listopada. Jak się Wam podoba?Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kierowca
kolej