TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Karnet Festiwalowy SKM 2017
InfoRail.pl - Opublikowano: 27.06.2017 13:11:56
Karnet Festiwalowy SKM 2017

Już teraz można kupić, wygodny i tani, Karnet Festiwalowy SKM 2017 ważny w pociągach PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o. kursujących pomiędzy stacjami Wejherowo, Gdańsk Śródmieście i Żukowo a także do gdańskiego lotniska.

Już teraz można kupić, wygodny i tani, Karnet Festiwalowy SKM 2017 ważny w pociągach PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o. kursujących pomiędzy stacjami Wejherowo, Gdańsk Śródmieście i Żukowo a także do gdańskiego lotniska.

Z Karnetu Festiwalowego SKM 2017, można skorzystać jadąc np. na koncerty podczas festiwalu Open'er. Posiadacz Karnetu Festiwalowego SKM 2017 może zaoszczędzić w porównaniu z kosztem zakupu biletów jednorazowych lub biletów o dłuższym terminie ważności, nawet 30 zł. Karnet jest ważny od 27 czerwca do 2 lipca 2017 (sześć dni) i kosztuje 40 zł.

Karnet Festiwalowy SKM 2017, można zakupić przez stronę internetową bilety.skm.pkp.pl lub karnetfestiwalowy.pl a potem go wydrukować lub zapisać jako PDF na urządzeniu mobilnym.

- W celu zakupu Karnetu Festiwalowego SKM 2017 na stronie bilety.skm.pkp.pl należy kliknąć na znajdującą się na górze strony ikonę "Karnet Festiwalowy SKM 2017", podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail i dokonać zapłaty, a następnie poczekać kilka sekund na e-mail z biletem w formie PDF - mówi Marcin Głuszek dyrektor ds. marketingu i sprzedaży PKP SKM w Trójmieście

Karnet Festiwalowy SKM 2017 jest imienny, dlatego przy jego kontroli należy okazać dokument tożsamości ze zdjęciem. Szczegółowe zasady korzystania z Karnetu Festiwalowego SKM 2017, można znaleźć w Warunkach Taryfowych oferty "Karnet Festiwalowy SKM 2017" znajdujących się na stronie http://www.skm.pkp.pl/taryfy-i-przepisy/przepisy-i-druki/ .

- Wykorzystujemy, to że prowadzimy sprzedaż biletów przez witrynę internetową bilety.skm.pkp.pl. Osoby, które często podróżują SKM zachęcamy do zarejestrowania się na naszej stronie, dzięki czemu nabywając kolejny bilet nie będą musieli podawać swoich danych. Pasażerowie korzystający z SKM sporadycznie, mogą go kupić również bez rejestracji, w takim wypadku na stronie internetowej bilety.skm.pkp.pl trzeba wybrać stację początkową i końcową, a potem rodzaj biletu, podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail i dokonać zapłaty. Po tych czynnościach na podany adres e-mail otrzymamy wiadomość z biletem w formie PDF - mówi Marcin Głuszek dyrektor ds. marketingu i sprzedaży PKP SKM w Trójmieście.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP SKM
bilet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.