TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kaliskie Linie Autobusowe sprzedają autobusy
NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 12.10.2017 11:17:08

Kaliskie Linie Autobusowe sprzedają swoje używane autobusy.

Jak informuje Naszemiasto.pl - Kaliskie Linie Autobusowe poinformowały o zamiarze sprzedaży siedmiu używanych samochodów. To 12-metrowe autobusy marki Volvo wyprodukowane w latach 1997 - 1999. Póki co kaliski przewoźnik czeka na potencjalne oferty.

Nabywcy do zaproponowanych cen będą musieli doliczyć jeszcze podatek VAT. Wybrane zostaną oferty uczestników postępowania, którzy zaproponują najwyższą cenę netto na dany autobus. Zainteresowani kupnem autobusów mają czas na składanie ofert do 30 października.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Kaliskie Linie Autobusowe wzbogaciły się o dziesięć nowoczesnych samochodów marki Solaris. Niebawem do Kalisza dotrą kolejne nowe autobusy, w tym z napędem hybrydowym.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
KLA Kalisz
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.