TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jelenia Góra z pierwszym autobusem z darmowym Wi-Fi
NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 18.04.2017 19:16:34

W pierwszym autobusie jeleniogórskiego MZK został założony system pozwalający na bezpłatne połączenie z internetem.

Jak informuje portal Nasze Miasto Jelenia Góra - w pierwszym autobusie jeleniogórskiego MZK został założony system pozwalający na bezpłatne połączenie z internetem. To na razie testy, kolejne routery Wi-Fi pojawią się później w innych pojazdach

- Autobus z numerem bocznym 786 obsługuje linie nr 10, 16, 28, 33 i jest oznaczony naklejkami przy każdych drzwiach wejściowych. Użytkownik po zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu, może korzystać z darmowego internetu podczas podróży ? informuje przedstawiciel MZK.

- Działanie systemu jest w fazie testowo-wdrożeniowej. W roku bieżącym będziemy wyposażać kolejne autobusy, aby zwiększyć komfort pasażerów podczas podróży ? dodaje.

MZK prosimy o uwagi dotyczące funkcjonowania dostępu do internetu. Można je przesyłać na adres mzkjg@mzk.jgora.pl.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZK Jelenia Góra
W-Fi
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.