TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jednowagonowe Bory Tucholskie to decyzja operacyjna
InfoRail.pl - Opublikowano: 14.12.2018 09:02:11
Jednowagonowe Boty Tucholskie to decyzja operacyjna (foto: facebook.com/SkladyWagonowe)

Pociąg TLK Bory Tucholskie w zestawieniu lokomotywa plus wagon. Tak było kilka dni temu. Na szczęście to nie będzie standard.

Pociąg TLK Bory Tucholskie w zestawieniu lokomotywa plus wagon. Tak było kilka dni temu. Na szczęście to nie będzie standard.

Pociąg TLK Bory Tucholskie wyjątkowo 2 grudnia br. pojechał zestawiony z jednego wagonu. Decyzja została podjęta operacyjnie, na podstawie frekwencji. Obecnie w planowym zestawieniu pociągu standardowo jeżdżą dwa wagony drugiej klasy. W przypadku większej frekwencji, odpowiednio do sytuacji, jest możliwie włączenie trzeciego wagonu – poinformowała nas Agnieszka Serbeńska, rzeczniczka prasowa PKP Intercity.

TLK Bory Tucholskie to połączenie o tyle ciekawe, że prowadzone lokomotywą spalinową. Pociąg kursuje na trasie Piła Gł. – Gdynia Gł.

Za informację dziękujemy autorowi profilu facebook.com/SkladyWagonowe.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
PKP Intercity
wagon
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.