TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jednostka, którą podróżował Paweł Kukiz skierowana do serwisu
InfoRail.pl - Opublikowano: 13.06.2018 19:09:13
Jednostka, którą podróżował Paweł Kukiz skierowana do serwisu

Jest reakcja PKP Intercity na nieprzyjemny zapach w pociągu Pendolino. O sprawie poinformował na portalu społecznościowym Paweł Kukiz.

Jest reakcja PKP Intercity na nieprzyjemny zapach w pociągu Pendolino. O sprawie poinformował na portalu społecznościowym Paweł Kukiz.

PKP Intercity informuje, że po zidentyfikowaniu jednostki, która została przeznaczona do obsługi pociągu EIP 6104 w dn. 13 czerwca br., natychmiast po zakończeniu kursu skierowało skład do serwisu, w celu wyeliminowania źródła nieprzyjemnego zapachu. Ponadto w związku z powstałym incydentem PKP Intercity podejmie wzmożone kontrole wszystkich jednostek Pendolino podczas przeglądów serwisowych. Za powstałe niedogodności przepraszamy – napisała Agnieszka Serbeńska, rzeczniczka prasowa PKP Intercity.

Trochę szkoda, że dopiero interwencja posła sprawiła, że skład został skierowany do serwisu, z informacji przekazanych przez Pawła Kukiza wynika, iż załoga interweniowała już w tej sprawie. Liczy się efekt końcowy i jest szansa na to, że odpowiedniej reakcji służb odpowiedzialnych za utrzymanie Pendolino w tej konkretnej jednostce, ale także w innych tego typu, śmierdzieć już nie będzie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
Pendolino
EIP
 • Sebbastian Pioro – 13.06.2018

  Fajnie by bylo gdyby skontrolowali wszystkie sklady IC a nie tylko pendolino... Na poczatku lopca wracalem z Wrocka odjazd jakos 16:30 czy cos takiego... W wc syf olbrzymi ... Byl to pociag ,który przez Wroclaw przejezdzal do Warszawy. Dlaczego na więkssych stacjach nie wsiada serwis sprzatajacy ??? Co prawda jest i druga strona medalu - ten syf roboa pasazerowie...

 • Piotr Łaban – 13.06.2018

  Pewnie kibel zapchal

 • Ewa Sadkowska – 14.06.2018

  Ja jechałam zasmrodzonym pierdolino... Wszędzie czysto tylko ten cholerny smród...

 • Ewa Sadkowska – 14.06.2018

  Nawet oznaczałam PKP, ale fejsa nie czytają...

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.