TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jedna oferta na naprawę dwóch EW60, znacznie ponad budżetem
InfoRail.pl - Opublikowano: 07.08.2018 11:40:26 1 komentarz
Jedna oferta na naprawę dwóch EW60, znacznie ponad budżetem (foto: KM)

Jedna oferta została złożona w przetargu na wykonanie napraw dwóch jednostek EW60. Ale jest znacznie wyższa niż szacunki Kolei Mazowieckich.

Jedna oferta została złożona w przetargu na wykonanie napraw P4 dwóch jednostek EW60. Ale jest znacznie wyższa niż szacunki Kolei Mazowieckich.

Ofertę złożyły, co nie jest zaskoczeniem, ZNTK Mińsk Mazowiecki. Spółka usługę wyceniła na 4.526.400,00 zł brutto, podczas gdy przewoźnik chciał na ten cel przeznaczyć 2.890.500,00 zł brutto.

Wykonawca zobowiązał się wykonać usługę do 31 grudnia 2019 roku i udzielić 24-miesięcznej gwarancji na każdy pojazd.

Przypomnijmy, że to już drugie podejście do naprawy EW60. Przy pierwszym nie wpłynęła żadna oferta. Co zrobi przewoźnik? Nie przypuszczamy, żeby zdecydował się dołożyć aż tyle.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
EW60
  • DarekP – 07.08.2018

    Niestety okaże się, że inwestycja w ten EZT nie jest zbyt trafiona. Koszt serwisu kładzie coraz więcej projektów taborowych.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.