TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Internet w Pendolino? W możliwie krótkim czasie
InfoRail.pl - Opublikowano: 08.05.2017 10:58:36
Internet w Pendolino? W możliwie krótkim czasie

Temat Wi-Fi wraca co jakiś czas jak bumerang. Na razie jednak żadne konkretne terminy nie padają.

Temat Wi-Fi wraca co jakiś czas jak bumerang. Na razie jednak żadne konkretne terminy nie padają.

W zakresie czasu wprowadzania systemu Wi-Fi, Spółka PKP Intercity podjęła działania zmierzające do optymalizacji czasu jego realizacji w możliwie najkrótszym terminie, który zostanie określony po zakończeniu prac technicznych związanych z przygotowaniem stosownej dokumentacji technicznej – czytamy w stanowisku przewoźnika.

I dalej dowiadujemy się również, że Spółka PKP Intercity boryka się z problemem ograniczonej dostępności taboru typu ED250 Pendolino, tym samym potencjalnych problemów operacyjnych związanych z koniecznością wyłączenia z obiegu składu na czas instalacji usługi Wi-Fi. Na tę chwilę 2 składy są wyłączone w związku z kolizjami, natomiast trzeci skład przechodzi testy homologacyjne na terenie Niemiec.

Jak już wielokrotnie informowaliśmy na łamach InfoRail.pl PKP Intercity chciałyby ale nie za bardzo mogą. Temat jest blokowany przez producenta jednostek – Alstom. Z informacji jakie wielokrotnie do nas docierały wiadomo, że rozmowy są trudne. Próby dogadania się z francuską firmą podjął już poprzedni zarząd PKP Intercity. Są one kontynuowane przez obecne władze PKP Intercity. Bez skutku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ED250
Pendolino
PKP Intercity
Alstom