TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Impuls pojedzie na krakowskie lotnisko
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.02.2017 23:46:50 6 komentarzy
Impuls pojedzie na krakowskie lotnisko (foto: UMWM)

Od poniedziałku, 20 lutego, Impuls pojedzie na trasie z Wieliczki do krakowskiego lotniska ? poinformował Małopolski Urząd Marszałkowski.

Od poniedziałku, 20 lutego, Impuls pojedzie na trasie z Wieliczki do krakowskiego lotniska ? poinformował Małopolski Urząd Marszałkowski.

To dobra wiadomość dla pasażerów, którzy w podróży z Wieliczki do Krakowa Głównego i dalej - do lotniska - wybierają Koleje Małopolskie. Wojewódzki przewoźnik zdecydował, że trasę, także w godzinach szczytu, będzie obsługiwać nowoczesny Impuls. Pociąg, który pomieści do 450 pasażerów wyjedzie na tą trasę już w najbliższy poniedziałek ? 20 lutego.

Do tej pory trasę Wieliczka Rynek Kopalnia ? Kraków Lotnisko obsługiwały tylko pociągi typu Acatus. Teraz do dyspozycji podróżnych na linii będzie również nowoczesny Impuls, którego Województwo Małopolskie odebrało już od producenta ? firmy NEWAG S.A. Impuls obsłuży na tej trasie 20 kursów w ciągu dnia.

Jest to kolejny krok spółki, która nieustannie dąży do zapewnienia podróżnym jak najwyższego komfortu podróżowania. Nowy Impuls jednorazowo pomieści do 450 osób, na pokładzie pociągu można korzystać z WiFi.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Małopolskie. Kraków
lotnisko
 • z – 20.02.2017

  Nowoczesniejszy od Acatusa to nie jest. Ma tylko lepsze wyposażenie wnętrza. Nic poza tym.

 • www – 20.02.2017

  Ciekawe komu tego Impulsa zabrali.

 • x – 20.02.2017

  Krupa kupił.

 • Ww – 21.02.2017

  @www nie zabrali, tylko kupili.

 • kolejFAN – 21.02.2017

  na Balice to powinny jeździc zwykłe KIBLE a nie impulsy! Wożenie powietrza na Balice nie wymaga nowoczesnego i pojemnego taboru. Tam by się w sam raz nadały jelonki.

 • Www – 21.02.2017

  @kolejFAN Chyba sobie Balice pomyliłeś. Jelonek to by wystarczył, ale w trakcji poczwornej...

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.