TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Impuls może być Twój!
InfoRail.pl - Opublikowano: 10.01.2019 09:27:41
Impuls może być Twój! (źródło: Allegro)

Impuls z gabinetu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza może być Twój!

Impuls z gabinetu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza może być Twój!

Licytacja makiety trójczłonowego EZT, wyprodukowanego przez NEWAG SA, posiadający jako jeden z nielicznych w Polsce zezwolenie ETCS drugiego stopnia to prawdziwy biały kruk dla każdego miłośnika zachodniopomorskiej kolei. Aktualna cena to 800 zł. Do zakończenia aukcji zostały jeszcze 3 dni. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży modelu trafią na konto WOŚP.

Marszałek wstawił na licytację model, który dostał w prezencie od szefa Newagu Zbigniewa Konieczka. To właśnie producent z Nowego Sącza dostarczył dla Urzędu Marszałkowskiego 40 Impulsów. Model takiego właśnie składu można wylicytować na aukcji.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Impuls
Newag
Zachodniopomorskie
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.