TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Ile kosztują połączenia do Liberca w 2017 roku?
InfoRail.pl - Opublikowano: 03.01.2017 09:27:48 3 komentarze
Ile kosztują połączenia do Liberca w 2017 roku?

Koleje Dolnośląskie zawarły z Ceskimi Drahami umowę na realizację bezpośrednich połączeń kolejowych Liberec ? Szklarska Poręba Górna na odcinku granica państwa ? Szklarska Poręba Górna.

Koleje Dolnośląskie zawarły z Ceskimi Drahami umowę na realizację bezpośrednich połączeń kolejowych Liberec ? Szklarska Poręba Górna na odcinku granica państwa ? Szklarska Poręba Górna poprzez obsługę połączenia taborem wykonawcy oraz obsługą trakcyjną wykonawcy (maszynista) i konduktorską od 11 grudnia 2016 r. do 9 grudnia 2017 r. zgodnie z rozkładem jazdy.

Usługa ta będzie kosztowała polskiego przewoźnika 1 970 000.00 PLN.

Zamówienie zostało udzielenie w trybie zamówienia bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. W uzasadnieniu czytamy, że zamawiający jest podmiotem realizującym zadania obsługi sieci świadczących publiczne usługi w zakresie transportu kolejowego w obrębie Dolnego Śląska. Przedmiotem postępowania jest realizacja bezpośrednich połączeń kolejowych Liberec ? Szklarska Poręba Górna na odcinku granica państwa ? Szklarska Poręba Górna poprzez obsługę połączenia taborem wykonawcy oraz własną obsługą trakcyjną Wykonawcy (maszynista) i konduktorską od 11 grudnia 2016 r. do 9 grudnia 2017 r. przez firmę České Dráhy a.s. zgodnie z załączonym rozkładem jazdy. Wskazaniem do realizacji niniejszego połączenia jest umowa zawarta między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Republiki Czeskiej o komunikacji kolejowej przez granicę państwową, podpisana w Pradze dnia 29 kwietnia 2005 r. Wykonawca České Dráhy a.s. jest jedynym podmiotem, który może wykonać przedmiotowe zamówienie, ponieważ ma wyłączność na świadczenie usług publicznych w zakresie wykonywania kolejowych przewozów pasażerskich na terenie Kraju Libereckiego w Republice Czeskiej na podstawie umowy zawartej z czeskim organizatorem komunikacji kolejowej w Kraju Libereckim tj. firmą KORID s.r.o. Umowa pomiędzy KORID s.r.o., a firmą České Dráhy a.s. zawarta została w dniu 11 grudnia 2011 r. do końca obowiązywania rozkładu jazdy na rok 2025/2026.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
Ceske drahy
Szklarska Poręba
Liberec
  • oleś – 03.01.2017

    Jaka ładna fotka z pociągiem PR, szkoda że nie z nowym logo, ciekawe jak będzie wyglądało w praktyce

  • kolejFAN – 03.01.2017

    oleś : jeszcze się nażresz tego nowego logo, a i może pomylisz sobie pociąg ze stacją benzynową..

  • bene – 04.01.2017

    nie wiem jak można to logo pomyć jest zupełnie inne, przede wszystkim dwukolorowe i kto w ogóle tankuje na tej stacji jeszcze????? :D

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.