TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Idealna oferta PESY w Wielkopolsce
InfoRail.pl - Opublikowano: 21.03.2019 09:10:17 1 komentarz
Idealna oferta PESY w Wielkopolsce

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego otrzymał od PESY idealną ofertę.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego otrzymał od PESY idealną ofertę.

Dotyczy ona zamówienia na wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania i prac modernizacyjnych dla 5. elektrycznych zespołów trakcyjnych serii EN76 Elf.

Konsorcjum PESY i ZNTK Mińsk Mazowiecki zaproponowało kwotę 20.479.500,00 zł brutto. To dokładnie tyle, ile wynosiły szacunki zamawiającego. Oferta zawiera także 24 miesięczną gwarancję na cały pojazd po P4 i pracach modernizacyjnych, oprogramowanie oraz dokumentację techniczną oraz 48 miesięczną na malaturę pojazdu.

A zatem podpisanie umowy wydaje się być formalnością.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
ZNTK Mińsk Mazowiecki
przetarg
wielkopolskie
Elf
EN76
  • Michał Piwowarczyk – 21.03.2019

    Kolejna oferta od PEJSY a pociągi z poprzedniego zamówienia dla KW dalej nie wyprodukowane...

  • Przemysław Mach – 21.03.2019

    Jestem za polskim przemysłem ale tej firmie życzę bankructwa nie rozumiem jak można tak traktować swoich klientów którzy zamawiają pociągi w ogóle ich nie dostarczają kw powinno kupować od newagu oni zawsze na czas wszystko robią PESA robiła awanturę w Krakowie a potem nagle zrezygnowała we Warszawie będzie tak samo skąd wezmą tak ogromną ilość pieniędzy na zabezpieczenie żeby wykonać zadanie

  • DarekP – 23.03.2019

    A tam idealna, dogadali się na kwotę, a przetarg był tylko dla formalności. Nie widzę w tym nic dziwnego, przy braku konkurencji wykonawcy mogą dawać maksymalne stawki. Ale jak się wykonuje usługi dla UM to się kosztów w 100% pilnować nie musi.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.