TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

I znowu kibel z Pendolino. Tym razem Paweł Kukiz
InfoRail.pl - Opublikowano: 13.06.2018 11:30:29 1 komentarz
I znowu kibel z Pendolino. Tym razem Paweł Kukiz (źródło: Facebook/Paweł Kukiz)

Dobra passa Pendolino w spotkaniach ze znanymi trwa. Tym razem w podróży polityk, a wcześniej piosenkarz, Paweł Kukiz.

Dobra passa Pendolino w spotkaniach ze znanymi trwa. Tym razem w podróży polityk, a wcześniej piosenkarz, Paweł Kukiz.

Tak oto relacjonuje swoją podróż (pisownia oryginalna): Jadę Pendolinem do Warszawy. To, że opóźniony 20 minut to pikuś. Ale smród, jaki panuje w okolicach restauracyjnego i dwóch - trzech wagonów jest powalający. Zapach rozkładającego się trupa. Załoga (przesympatyczna i młoda) mówi, że od kilku miesięcy tak capi, i że monitowali w tym temacie ale już odpuścili, bo echo :-). Podobno jakieś urządzenia chłodnicze padły i stąd ten smród ale już się przyzwyczaili :-)

Człowiek to jednak niesamowite bydlę. Przystosuje się do wszystkiego. Po godzinie tak się do smrodu przyzwyczaiłem, że spokojnie zjadłem jajecznicę a w kiblu znajduję zapachowe ukojenie.

I dalej Paweł Kukiz na stwierdzenie, że przecież po tych wagonach latają na miotle non stop calkiem słusznie stwierdza, że miotłą smrodu nie spacyfikujesz.

Ciekawi jesteśmy czy po takiej relacji przewoźnik albo firma serwisująca Pendolino zareaguje jakoś i coś z tym problemem zrobi. Bo gdyby to zwykły Iksiński albo Ygrekowski zgłosił dalej odpowiadałoby echo…Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Pendolino
PKP Intercity
 • Leszek Niedziółka – 13.06.2018

  Dalej będzie echo.

 • Tomasz Matuszak – 13.06.2018

  Ale po co tracić pieniądze na naprawy skoro głupi pasażer jeździ i płaci?

 • Оливер Кржисчак – 13.06.2018

  jak mnie wkurwia ten portal , we flixbusie wali gównem z kibla i jakos nikomu to nie przeszkadza . obiektyzm tego portalu to poziom gazety wyborczej lub onetu. naprawde szkoda ze nie moge znalezc innej stronki informujacej mnie o przetargach.

 • Mateusz Sobolewski – 13.06.2018

  Wszyscy normalni ludzie jeżdżą i jest spoko, ale trafi się polityk to robi wielkie halo

 • PauloBusiak – 13.06.2018

  A czy ktoś tutaj napisał, że w Flixbusie nie śmierdzi? Poproś Kukiza żeby jechał z tobą tym autobusem. Oczekujesz że portal zrobi dla ciebie ranking śmierdzących przewoźników żeby treść wydała się bardziej obiektywna? Nikt też Cię nie pytał co cię wkurwia i jakich portali i gazet nie lubisz. Jeśli nie potrafisz znaleźć informacji o przetargach to czytaj o celebrytach jeżdżących Pendolino

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.