TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gudżarat: Noworodek wypadł na nasyp przez otwór toalety, szczęśliwie bez ran
Roland von Bagratuni - Opublikowano: 29.02.2008 12:44:10
Gudżarat: Noworodek wypadł na nasyp przez otwór toalety, szczęśliwie bez ran

Do szpitala Radżastan w położonym w zachodnich Indiach w stanie Gudżarat nad rzeką Sabarmati i liczącym 5.600.000 (2006) mieszkańców mieście Achamadabad (अहमदाबाद) wczoraj przywieziono noworodka znalezionego na torach kolejowych. Noworodek ten nie został porzucony lecz wypadł na tory z ... otworu sedesu w toalecie pociągu nocnego relacji Dżajpur - Achmadabad.

Jak informuje indyjska gazeta Vidyapeeth Gudżaratu (અમદાવાદ), do szpitala Radżastan w położonym w zachodnich Indiach w stanie Gudżarat nad rzeką Sabarmati i liczącym 5.600.000 (2006) mieszkańców mieście Achamadabad (अहमदाबाद) wczoraj przywieziono noworodka znalezionego na torach kolejowych. Noworodek ten nie został porzucony lecz wypadł na tory z ... otworu sedesu w toalecie pociągu nocnego relacji Dżajpur - Achmadabad.
Makabryczna historia zaczęła się od tego, że będąca w ciąży pani Bhuri wraz ze swoimi krewnymi jechała nocnym pociągiem do Achmadabadu w celu dokonania w tamtejszym szpitalu klinicznym specjalnych badań ginekologicznych, które miały stwierdzić kiedy dokładnie nastąpi poród.
Jak oznajmił dziennikarzom jej szwagier, Ardżun Kumair, podczas podróży pani Bhuri zasłabła i wyszła na korytarz, a potem poszła do toalety. Ponieważ długo nie wracała, szwagier, Ardżun Kumair udał się za nią i znalazł ją nieprzytomną, leżącą na podłodze toalety w kałuży krwi.
Okazało się, że urodziła córkę, która wypadła przez otwór w sedesie. Natychmiast pociągnięto za hamulec bezpieczeństwa, ale dziecko znaleziono dopiero kilka kilometrów wcześniej, dzięki poszukiwaniom wszczętym przez kolejarzy sąsiedniej stacji.
Szczęście w nieszczęściu, że dziewczynka nie upadła pod koła wagonów i właściwie nic jej się nie stało, pomimo iż leżała ponad półtorej godziny naga na kamiennym tłuczniu nasypu kolejowego. Jak oznajmił ginekolog dr Gaulam Dżain: dziecko urodziło się o 10 tygodni wcześniej z wagą 1,46 kg. Istnym cudem dziewczynce nic się nie stało, chociaż spadła temperatura jej ciała i jej serce biło w zwolnionym tempie.

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Indie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.