TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gorzów Wlkp konsultuje likwidację przejazdów kolejowych
- Opublikowano: 15.05.2019 14:46:31
Gorzów Wlkp konsultuje likwidację przejazdów kolejowych (foto: gorzow.pl)

Gorzowski Urząd Miasta ruszył z konsultacjami społecznymi przejazdów drogowo-kolejowych.

Gorzowski Urząd Miasta ruszył z konsultacjami społecznymi przejazdów drogowo-kolejowych w ramach projektu pn. Prace na liniach kolejowych 18, 203 na odcinku Bydgoszcz – Piła – Krzyż – Gorzów Wlkp. – Kostrzyn wraz z elektryfikacją odcinka Piła – Kostrzyn.

Magistrat przypomina, że PKP Polskie Linie Kolejowe planują przeprowadzenie prac na linii kolejowej nr 203, przebiegającej przez teren Gorzowa Wielkopolskiego. W ramach prac konieczne będą zmiany układu drogowego na przecięciu torów, w tym likwidacja przejazdów. Dlatego prosi mieszkańców o przedstawienie opinii na temat proponowanych rozwiązań przejazdów kolejowo-drogowych, które zastosowane będą w wariantach uwzględniających maksymalną prędkość pociągów równą 120 km/h – wariant nr W4 oraz maksymalną prędkość pociągów równą 160 km/h – wariant W6 i W6a.

Ankieta dostępna jest pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc08O186D2gohQlEB8oMp0dnkUGWdqQLARlSJ1yu1pcLL_8cw/viewform?fbzx=-728963032457639910.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gorzów Wielkopolski
PKP PLK
przejazd kolejowy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.