TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Gama wróciła na Podkarpacie
InfoRail.pl - Opublikowano: 10.06.2019 14:33:19 1 komentarz
Gama wróciła na Podkarpacie

Wraz korektą rozkładu jazdy mamy powrót lokomotywy Gama na Podkarpacie.

Wraz korektą rozkładu jazdy mamy powrót lokomotywy Gama na Podkarpacie.

Jak poinformowała nas rzeczniczka prasowa PKP Intercity Agnieszka Serbeńska lokomotywy SU160 od 9 czerwca br. będą prowadzić pociągi PKP Intercity na odcinku Hrubieszów-Przeworsk.

Nie wpływa to znacząco na współpracę przewoźnika z podwykonawcą. Jak wyjaśnia rzeczniczka prasowa Spółki SKPL jest podwykonawcą dla PKP Intercity - świadczy usługę przewozu pasażerów na odcinku Rzeszów - Zagórz/Łupków.

Przypomnijmy, że Gamy nie za dobrze radziły sobie na Podkarpaciu. Przewoźnik miał sporo kłopotów eksploatacyjnych z tymi maszynami. Stąd też z uwagą będziemy obserwować ich powrót w te regiony. Warto nadmienić, że nadal PKP Intercity nie mogą korzystać ze wszystkich lokomotyw SU160, ale ich dostępność wzrasta. Obecnie w eksploatacji jest 5 lokomotyw tej serii, w najbliższym czasie z serwisu na tory powrócą kolejne 2 lokomotywy – informuje Agnieszka Serbeńska.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
Gama
lokomotywa
  • mechanik – 11.06.2019

    Ciekawe, czy nauczyli się sterować silnikami, może sprzęgła (jakimś cudem) wytrzymają? A póki co mamy taki efekt: "Gama 08 padła w Łukowie na TLK Zamojski, w trakcie wyjazdu do zmiany trakcji. Po 20 min. prób resetowania odratowali loka i zaraz pociąg będzie ruszał dalej z ok. 30 min. opóźnieniem. "

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.