TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Flirt z InfoRail – czekamy na Wasze zdjęcia!
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.05.2018 17:04:56
Zdjęcie kwietnia w konkursie Flirt z InfoRail

Czekamy na Wasze zdjęcia w drugiej odsłonie konkursu "Flirt z InfoRail". Muszą one przedstawiać pociągi Stadlera.

Czekamy na Wasze zdjęcia w drugiej odsłonie konkursu "Flirt z InfoRail". Muszą one przedstawiać pociągi Stadlera.

Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone atrakcyjnymi upominkami! Uruchomcie wyobraźnię i swoje pokłady romantyzmu, aby zaprezentować światu piękne zdjęcia pociągów FLIRT w różnych konfiguracjach. Tak jak w kwietniu, także w maju ZWYCIĘZCA ZGARNIA CAŁĄ PULĘ!! Zdjęcie, które zbierze największą ilość reakcji – WYGRYWA! Kolejne miejsca nie są premiowane nagrodami! Na Wasze zdjęcia w majowej edycji konkursu czekamy jeszcze tylko kilka dni – do 31 maja. Czasu jest zatem niewiele.

Potem w dniach 1-7 czerwca odbędzie się głosowanie na najlepsze zdjęcie.

Podsumowując: Aby wziąć udział w naszym Konkursie "Flirt z InfoRail"

1. Przesłać JEDNO wybrane zdjęcie pociągu, z podróży pociągiem Stadler

2. Technika: dowolna - najlepiej jednak plik jpg w rozmiarze powyżej 1 MB, aby coś można było z tym zrobić

3. W mailu podać: Imię i nazwisko, adres korespondencyjny (musimy wiedzieć gdzie wysłać nagrodę) oraz nr telefonu (dla kuriera)

4. Napisać formułkę: Zapoznałem się z Regulaminem konkursu "Flirt z InfoRail" i akceptuję jego warunki. (Twój podpis - Imię i nazwisko)

5. Wysyłka - na adres konkurs@transinfo.pl

6. W temacie podać: Konkurs Flirt z InfoRail

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest zapoznanie się i akceptacja regulaminu. Konkurs organizowany jest przy współpracy z firmą Stadler Polska, która jest fundatorem upominków.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Stadler
konkurs
Flirt
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.