TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Filmowe podsumowanie I Kongres Rozwoju Kolei
InfoRail.pl - Opublikowano: 15.02.2019 11:00:04
Filmowe podsumowanie I Kongres Rozwoju Kolei

Zapraszamy na filmowe podsumowanie kolejowego Kongresu, który odbył się 23 stycznia 2019 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Niecały miesiąc temu, w Warszawie, odbył się I Kongres Rozwoju Kolei. Prezentujemy filmowe podsumowanie tego wydarzenia przygotowane przez naszego wydawcę - firmę Monolit Media.

I Kongres Rozwoju Kolei to wydarzenie, podczas którego wyznaczono kierunki dalszego rozwoju transportu kolejowego w Polsce. Podczas styczniowego spotkania na Stadionie Narodowym decydenci, liderzy opinii publicznej, przedstawiciele organizacji społecznych dyskutowali na tematy najważniejsze dla kolei i jej pasażerów lub klientów – inwestycje, wykorzystanie Funduszy Unijnych, ekologia, elektromobilność, innowacje, bezpieczeństwo, przyszła perspektywa budżetowa czy Centralny Port Komunikacyjny.

Na zlecenie organizatorów - spółek spod marki PKP - firma Monolit Media zrealizowała swoją pierwszą kolejową produkcję realizacja i jesteśmy z niej naprawdę dumni. Oczywiście liczymy na kolejne “torowe" filmy. Poniżej nasze firmy z Kongresu, w tym:

Pierwsze skrótowe podsumowanie Kongresu dla mediów społecznościowych;

Drugie skrótowe podsumowanie Kongresu dla mediów społecznościowych;

I pełnometrażowe podsumowanie kolejowego Kongresu.

Powyżej możecie zobaczyć kongresowe zdjęcia także naszego autorstwa, a dla chętnych - pełna oferta filmowa i zdjęciowa Monolit Media znajduje się na http://www.monolitmedia.pl.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
konferencja
Kongres Rozwoju Kolei
Warszawa
PKP SA
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.