TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Fabryczny wreszcie ożyje?
InfoRail.pl - Opublikowano: 14.02.2017 13:15:30 2 komentarze
Fabryczny wreszcie ożyje?

Olbrzymi i ? pusty. Taki był dotychczas dworzec Łódź Fabryczna. W części autobusowej. Miał być węzeł przesiadkowy, a tymczasem korzystał z niego tylko jeden przewoźnik. To LEO Express.

Olbrzymi i ? pusty. Taki był dotychczas dworzec Łódź Fabryczna. W części autobusowej. Miał być węzeł przesiadkowy, a tymczasem korzystał z niego tylko jeden przewoźnik. To LEO Express.

Do dziś. 14 lutego na dworzec Łódź Fabryczna zaczęły zajeżdżać autobusy PolskiegoBusa. Z obiektu będzie korzystać zatem dwóch przewoźników. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że powodem podjęcia takiej decyzji nie jest wcale integracja z koleją a zbliżenie oferty do przewoźników kolejowych. Lepiej zlokalizowany dworzec Fabryczny niż Kaliski, z którego dotychczas korzystał PolskiBus ma zachęcić pasażerów do wyboru autobusów, a nie pociągów.

Przypomnijmy, że autobusami PolskiegoBusa można z Łodzi dojechać do Warszawy, Katowic, Krakowa, Rzeszowa, Poznania, Torunia czy Gdańsk. Są też kursy międzynarodowe. Do Berlina, Pragi i Wiednia. Oferta zatem lepsza niż ta kolejowa. Czy zmiana lokalizacji przystanków w Łodzi przyciągnie pasażerów? Zobaczymy.

Z Fabrycznego mają już wkrótce korzystać kolejni przewoźnicy. Prowadzimy takie rozmowy, a to wymaga czasu. Chodzi o przewoźników, którzy dziś dojeżdżają do Kaliskiego ? informuje Michał Chylak, zastępca dyrektora Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
dworzec
Łódź
PolskiBus
  • Rafał – 14.02.2017

    Cała Polska

  • Kol. Ber. – 15.02.2017

    PRZECIEŻ BUSIARSTWO MA SWÓJ DZIAŁ "INFOSMRODOBUS" CZEGO SIĘ WPIER...ALA TUTAJ?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.