TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ENdolino wraca na Dolny Śląsk
InfoRail.pl - Opublikowano: 18.01.2017 21:48:52
ENdolino wraca na Dolny Śląsk (foto: KD)

Zakończyła się modernizacja jednostki EN57-1703, popularnego już ENdolino. Jutro skład wraca z Mińska Mazowieckiego do Legnicy. Przewoźnik opublikował rozkład jazdy.

Zakończyła się modernizacja jednostki EN57-1703, popularnego już ENdolino. Jutro skład wraca z Mińska Mazowieckiego do Legnicy. Przewoźnik opublikował rozkład jazdy.

A zatem plan jest następujący:

Mińsk Mazowiecki ? 10:30

Warszawa Gdańska ? 11:05 (bez postoju)

Łódź Chojny ? 13:02 (bez postoju)

Zduńska Wola ? 13:51 (bez postoju)

Kalisz ? 14:37 (bez postoju)

Ostrów Wielkopolski ? 14:53 do 15:29

Wrocław Nadodrze ? 17:05 (bez postoju)

Wrocław Żerniki ? 17:23 do 17:37

Legnica ? 18:13

Przewoźnik zastrzega, że w związku z tym, że jest to przejazd techniczny, godziny te mogą ulec zmianie, a pociąg może przejechać przez stacje bez postojów.



Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
EN57
modernizacja