TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

ENdolino wraca na Dolny Śląsk
InfoRail.pl - Opublikowano: 18.01.2017 21:48:52
ENdolino wraca na Dolny Śląsk (foto: KD)

Zakończyła się modernizacja jednostki EN57-1703, popularnego już ENdolino. Jutro skład wraca z Mińska Mazowieckiego do Legnicy. Przewoźnik opublikował rozkład jazdy.

Zakończyła się modernizacja jednostki EN57-1703, popularnego już ENdolino. Jutro skład wraca z Mińska Mazowieckiego do Legnicy. Przewoźnik opublikował rozkład jazdy.

A zatem plan jest następujący:

Mińsk Mazowiecki ? 10:30

Warszawa Gdańska ? 11:05 (bez postoju)

Łódź Chojny ? 13:02 (bez postoju)

Zduńska Wola ? 13:51 (bez postoju)

Kalisz ? 14:37 (bez postoju)

Ostrów Wielkopolski ? 14:53 do 15:29

Wrocław Nadodrze ? 17:05 (bez postoju)

Wrocław Żerniki ? 17:23 do 17:37

Legnica ? 18:13

Przewoźnik zastrzega, że w związku z tym, że jest to przejazd techniczny, godziny te mogą ulec zmianie, a pociąg może przejechać przez stacje bez postojów.



Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
EN57
modernizacja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.