TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

EN57 Przewozów Regionalnych nadal w Kolejach Śląskich
InfoRail.pl - Opublikowano: 25.04.2017 13:03:30 5 komentarzy
EN57 Przewozów Regionalnych nadal w Kolejach Śląskich

Koleje Śląskie rozstrzygnęły przetarg na dzierżawę ezt-ów, w części pierwszej, obejmującej 7 składów. Wybrana została jedyna złożona oferta ? Przewozów Regionalnych.

Koleje Śląskie rozstrzygnęły przetarg na dzierżawę ezt-ów, w części pierwszej, obejmującej 7 składów. Wybrana została jedyna złożona oferta ? Przewozów Regionalnych.

Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail.pl oferta przewoźnika przewyższała kosztorys. Koleje Śląskie zdecydowały się jednak dołożyć środki i wydzierżawić składy. Za wypożyczenie składów Przewozy Regionalne chcą 26,5 mln zł.

Przypomnijmy, że druga część zamówienia, obejmująca 4 pociągi, została unieważniona.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie. Przewozy Regionalne
ezt
 • b – 25.04.2017

  Te składy co na zdjęciu to jakaś masakra!

 • Ju – 25.04.2017

  Ślązacy nie martwcie się. Wy chociaż jeszcze będziecie mieli elfy 2. My na Pomorzu jeździmy takimi na codzień.

 • anarh – 25.04.2017

  My nie mamy nic tylko stare trupy , dajcie nam coś nowszego , bo nie pojade nigdzie

 • kolejFAN – 25.04.2017

  ja nie wiem jak można taki kiblowy szrot wypożyczać?! to już nowszych, albo edytek nie było?! dlaczego KŚ nie chcą Edyt od ICu ?? przecież byłyby o wiele lepsze niż kiblowe złomy!

 • Ju – 26.04.2017

  Pewnie by chcieli. Ale ICkom się nie chce ;)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.