TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

EN57 Kolei Mazowieckich pojadą na naprawy do Mińska Mazowieckiego
- Opublikowano: 14.02.2019 15:30:58
EN57 Kolei Mazowieckich pojadą na naprawy do Mińska Mazowieckiego

Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego "Mińsk Mazowiecki" S.A. wykonają 50 napraw w poziomie utrzymania P4 elektrycznych zespołów trakcyjnych dla Kolei Mazowieckich.

Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego "Mińsk Mazowiecki" S.A. wykonają 50 napraw w poziomie utrzymania P4 elektrycznych zespołów trakcyjnych dla Kolei Mazowieckich. Pierwsze ezt po naprawach wyjadą na tory w kwietniu br.

Ze strony Kolei Mazowieckich w podpisaniu umów uczestniczyli: Robert Stępień, prezes zarządu, dyrektor generalny, Czesław Sulima, członek zarządu, dyrektor eksploatacyjny, oraz Cezary Lewandowski, członek zarządu, dyrektor finansowy. Wykonawcę reprezentowali Krzysztof Adamski, prezes zarządu, dyrektor generalny, Jacek Bilski, członek zarządu, dyrektor produkcji, oraz Jacek Grabarczyk, dyrektor marketingu, prokurent.

W sumie umowy obejmują naprawy 50 elektrycznych zespołów trakcyjnych z terminem zakończenia realizacji do 31 grudnia 2020 roku i są podzielone na następujące zadania:

1. Wykonanie 23 napraw w poziomie utrzymania P4 ezt EN57AKM;

2. Wykonanie 27 napraw w poziomie utrzymania P4 ezt EN57AL.

Łączna wartość umów opiewa na blisko 84 mln zł brutto.

To już kolejna umowa, jaka podpisujemy z ZNTK "Mińsk Mazowiecki" S.A. i jestem pewien, że po raz kolejny nasz partner stanie na wysokości zadania, realizując zaplanowane w umowie naprawy terminowo oraz z należytą starannością Współpracujemy ze sobą praktycznie od początku funkcjonowania spółki. To ważne, by taka współpraca była oparta na zaufaniu oraz wzajemnym dążeniu do zapewnienia bezpieczeństwa pasażerom Kolei Mazowieckich – powiedział prezes Czesław Sulima.

Nasza firma od piętnastu lat sukcesywnie realizuje naprawy dla Kolei Mazowieckich. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 450 napraw ezt w poziomie P4, 86 pojazdów zmodernizowaliśmy ramach napraw w poziomie utrzymania P5 oraz naprawiliśmy kilka tysięcy podzespołów w ramach rezerwy obiegowej. Cieszymy się z kolejnych dwóch podpisanych kontraktów oraz z tego, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług znajduje uznanie zarówno w oczach przewoźnika jak i pasażerów. Liczymy na dalszą owocną współpracę w przyszłości – powiedział prezes Krzysztof Adamski.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
ZNTK Mińsk Mazowiecki
P4
EN57